5 книжок, які надихають та вселяють віру в краще майбутнє

Мотивація на нові звершення

Коли опускаються руки, з’являється зневіра у власних силах і не покидають думки про марність цілей, на допомогу приходять книжки. Вони дозволяють знайти відповіді на запитання, які турбують читача саме зараз, та хоч на мить відвертають увагу від буденності.  

Ми зібрали 5 книжок, які надихають та вселяють віру в краще майбутнє. 

Хлоя Бенджамін. «Шукачі безсмертя»

У Нью-Йорк прибуває таємнича жінка, яка може передбачити майбутнє. Чутки про це досягають сім’ї Ґолдів, і вони вирішують дізнатися, що на них чекає. Пророцтво стосується наступних п’яти десятиліть. Саймон їде на Західне узбережжя шукати любові в Сан-Франциско. Мрійниця Клара стає ілюзіоністкою в Лас-Вегасі. Деніел, що пережив напад на Всесвітній торговий центр, стає військовим лікарем. Найстарша дитина в сім’ї, Варя, присвячує себе дослідженню довголіття. Чи справді їхні дні злічені й від кого це залежить? Шукачам безсмертя доводиться обирати між реальністю та ілюзією, минулим і майбутнім, любов’ю і стражданням...

Роберт Зіталер. «Ціле життя»

Ця книжка — про життя. Точніше, про волю до життя. Герой із самого дитинства переборює труднощі, на його долю випадає Друга світова війна, його світ зруйнований, проте він не втрачає людяності та здатності бачити навколишню красу. Живе просто та природно. І ціле життя кохає. А крім Андреаса Еґґера в романі є ще один головний герой — це велика природа, могутня, велична  та прекрасна.

Джасмін Варґа. «Моє серце й інші чорні діри»

Шістнадцятирічній Айзель нема для чого жити далі: її покинула мати, однокласники кепкують з неї, а батько взагалі скоїв щось жахливе... Дівчина вирішує померти. Айзель натрапляє на сайт «Тихий відхід». Там вона знаходить Романа, ідеального партнера для втілення свого моторошного задуму. Крок за кроком вони наближаються до дати власної смерті. Але поступово дівчина усвідомлює, що не хоче вмирати. І єдине її бажання — врятувати Романа та заохотити його жити.

Кейт Квінн. «Мережа Аліси»

У цьому романі йдеться про сміливість і незламність жінок, їхню жертовність заради країни та вірних друзів, а ще про подвійні стандарти, з якими вони стикались у Першій та Другій світових війнах. Двох зламаних, але водночас відважних жінок пов’язує жорстока боротьба за життя та один спільний ворог. Жахіття війни не знищили їх, а натомість зробили сильнішими. Тепер героїні ладні на все, щоб помститися ворогу й повернути собі надію на майбутнє. Ця книжка — мандрівка у складні й небезпечні часи, коли сильні жінки намагалися налагодити своє життя в повоєнні роки й, досліджуючи своє минуле, дошукатися в ньому істини.

Анастасія Нікуліна. «Сіль для моря, або Білий кит»

Ці двоє ніколи б не заговорили, якби не море. Дивакувата жінка, прикута до інвалідного візка, та зацькована чотирнадцятирічна дівчина. Проте у світі соцмереж, де самогубство — найпростіший вихід, жодна зустріч не випадкова. Зрештою, кити викидаються на берег лише тоді, коли в морі забагато солі...

Реклама

Популярные материалы

Портрет нації: прикраси, які носили українки


Де шукати приємні емоції під час війни


Доторкнутися до історії: як вишивка стала душею українського...


Читайте також
Популярні матеріали