15 цитат Емі Вайнгауз про життя, музику та секс

14 вересня зірці могло б виповнитися 40 років

14 вересня британській співачці та авторці пісень, одній з найталановитіших та найвпливовіших артисток свого часу Емі Вайнгаус виповнилося б 40 років. Зірка, яка  поповнила «Клуб 27» (об`єднана назва впливових музикантів, які померли у віці 27 років, іноді за дивних обставин. — Прим. ред.), запам`яталася світу завдяки своєму унікальному голосу, неповторному стилю, ексцентричності та неповторному баченню життя. В день народження співачки, яка пішла занадто рано, згадуємо її найкращі цитати про життя, музику, секс і не тільки.

«Життя коротке. Може статися все що завгодно, і зазвичай так воно й стається, тому немає сенсу сидіти й думати про всі "якщо" та "але"».

«Я не думаю, що твоя здатність битися має щось спільне з тим, наскільки ти великий. Все залежить від того, скільки в тобі гніву».

«Коли ти поруч з дітьми, ти сам можеш бути маленькою дитиною й уявляти, що життя — це магія. І тобі не потрібно бути одним з тих спітнілих людей, які щодня поспішають на роботу».

«Я вірю в долю і в те, що все відбувається не просто так, та я не думаю, що обов`язково існує якась вища сила. Але я дуже вірю в карму».

«Немає сенсу говорити щось, окрім правди, тому що, врешті-решт, ти не повинен відповідати ні перед ким, окрім самого себе».

«Я б не сказала, що я феміністка, але мені не подобається, коли дівчата прикидаються дурними, бо так простіше».

«Я сама собі найгірший критик, і якщо я не зможу зробити те, що задумала в голові, то не буду щасливою».

«Мені не потрібна допомога, тому що якщо я не можу допомогти собі сама, мені ніхто не може допомогти».

«Я хочу, щоб люди чули мій голос і на п`ять хвилин забували про свої проблеми».

«Якщо ти не йдеш назустріч, якщо ти не поринаєш в ситуацію, то ти можеш ніколи не дізнатися, що могло б бути. Життя коротке».

«Я вірю у випадковий секс. Я знаю, це сумно, що я вважаю, що обманювати людей — це нормально. Але я думаю, що це все одно, що викурити косяк».

«Я виправдовуюся тим, що більшість людей мого віку витрачають багато часу на роздуми про те, що вони будуть робити протягом наступних п`яти або десяти років.  Час, який вони витрачають на роздуми про своє життя, я просто витрачаю на випивку».

«Я романтик. Я закохуюся щодня. Не в людей, а в ситуації. Днями я побачила, як волоцюга чистив свої черевики. Це просто розтопило моє серце».

«У мене завжди був власний стиль, я завжди відрізнялася від інших. Я не люблю носити те, що носять інші, тому що для мене дуже важливо заявити про себе».

«Я хотіла б, щоб мене запам`ятали як людину, яка не задовольнялася лише одним рівнем музики. Як людину, яка була першопрохідцем».


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали