Як поєднувати декілька бізнесів і бути успішною в кожному з них. Лайфхаками ділиться підприємиця Нікі Ґал

Історія успіху

Маючи у своєму «портфелі» п`ять компаній, включаючи цифрову арткомпанію та дві лінії одягу, Нікі Ґал долає виклики підприємництва, залишаючись при цьому безмежною у своїх прагненнях. Які стратегії вона застосовує, щоб ефективно поєднувати модельний бізнес та кар`єру? Як використовувати можливості соціальних мереж для особистого та професійного зростання, а також залишатися автентичною у світі моди та бізнесу, що постійно розвивається? Про це і не тільки Нікі розповіла ELLE.UA.

Ваш шлях у модельній індустрії розпочався в юному віці. Коли ви відчули, що здатні приймати самостійні дорослі рішення і почали бачити загальну картину?

Я завжди цікавилася суспільними темами та дискусіями. Зокрема, психічне здоров`я було постійною темою на моєму радарі ще з підліткового віку, що привело мене до правозахисної діяльності. Свобода людського голосу має велику силу, і я планую продовжувати використовувати свій голос в адвокатській діяльності та філантропії.

Перехід від успішної модельної кар`єри до заснування п`яти компаній вражає. Розкажіть про ці п`ять сфер бізнесу. Які фактори сприяли цьому переходу і як ви справлялися з неминучими викликами? Які були найскладнішими?

Усі мої компанії походять від моїх творчих ідей та пристрастей. Я розпочала свій підприємницький шлях у 2019 році, заснувавши цифрову арткомпанію, а у 2021 році — фотокомпанію та неприбуткову організацію. До 2023 року я заснувала ще три компанії: консалтингову компанію з брендингу, а також дві модні лінії, включаючи бренд спідньої білизни та купальників. Я завжди мріяла бути творчою людиною, яка керує своїм життям і кар`єрою, що спонукало мене до зміни професійного шляху. Зміни в будь-якій сфері можуть бути складними для сприйняття, але вони були варті того, щоб ризикнути — я ризикую, коли справа доходить до вивчення нових ідей та бачень. Найскладнішою перешкодою було знайти себе як підприємця, збалансувавши при цьому свої творчі пристрасті. Я не хотіла, щоб на мене вішали ярлики або визначали мене як одну особу в моїй кар`єрі. Я багатогранна особистість, яка залишається невизначеною і безмежною.

Балансувати між моделінгом та підприємництвом може бути складно. Для цього потрібен різноманітний набір навичок. Чи можете ви поділитися деякими ідеями щодо ефективного поєднання цих ролей?

Тайм-менеджмент, визначення пріоритетів ефективної взаємодії з соціальними мережами та вміння адаптуватися — все це сприяє балансуванню та поєднанню кар`єри моделі та підприємництва. Підтримка сильних організаторських навичок також допомогла мені продуктивно розвивати свою кар`єру. Я вважаю, що як підприємці ми постійно розвиваємося і навчаємося нового, але також важливо зберігати та розвивати ті навички, які ми вже маємо.

Модель: Nikki Gal

Фотограф: Angelina Robertson

PR: Multi Publications


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали