НЕ ТІЛЬКИ ЛИЖІ: ЧИМ ЩЕ ЗАЙМАТИСЯ В АВСТРІЇ

НОВЫЙ TIK-TOK ЧЕЛЛЕНДЖ ВЗРЫВАЕТ СЕТЬ

ОДЕСЬКА БЕССАРАБІЯ 2021: ЩО СМАЧНОГО...

«НЕ ТРЕБА КУПУВАТИ ПОЧУТТЯ ДІТЕЙ БЕЗЛІМІТНИМИ...

5 ФРАНЦУЗЬКИХ СЕРІАЛІВ, ЯКІ МАЄ ПОБАЧИТИ КОЖЕН...

«Моя дружина не хоче бути публічною» — Олександр Педан поділився власним досвідом

Історіїї з життя телеведучого Нового каналу, громадського діяча та лідера спортивного руху JuniorZ

Рейтинг статьи / 0
5 5 2

Зараз дружина кожного шоумена прагне бути відомою, вважає себе блогеркою або ж веде курси. Як мінімум, лізе всюди з ним у кадр. Мене дратує, коли таким чином набирають собі аудиторію й починають вважати себе експертками абсолютно в усьому. Моя ж дружина Інна зробила абсолютно протилежний вибір.

На початку моєї кар’єри ми обговорювали це питання. Інна сказала, що абсолютно не бажає зайвої уваги. Мені було 20 років, і зрозуміти таку позицію тоді було важко. Проте потім я неодноразово дякував їй за це. Дружина вже тоді мала ширші погляди. Найсмішніше зараз, що в неї є 2 тисячі підписників в інстаграмі, де вона не написала жодного поста, а єдину сторіс за неї випадково виставив Марік. Іноді вона жартує, що стане супер блогеркою та буде направо й наліво вести лекції. А я й не проти, якщо їй дійсно захочеться.

Коли я запитав Інну, чому не хоче бути публічною, вона відповіла: «Ми — різні люди. Тобі необхідна увага, а я не люблю виступати на публіці, не хочу, щоб на мене показували пальцями. Хочу спокійного життя, де я можу вдягати, що захочу, або виходити з дому ненафарбованою. Бути звичайною людиною». Минули роки, і я тепер теж іноді хочу, щоб на мене звертали менше уваги на вулицях. Наприклад, мати змогу спокійно прогулятися з дітьми.

Я з повагою поставився до вибору Інни. Бо зрозумів: вона — зірка в інших речах. Інна — вчителька англійської мови, має багато досвіду. Але навіщо про це звідусіль кричати? Вона допомагає тим, хто питає про досвід виховання дітей. У неї неймовірно гарний смак, яким я пишаюся. Наразі вона пішла навчатися на дизайнера інтер’єру. Люди цього не бачать, але Інна дає мені безліч порад: і про стиль, і про поведінку, і про серіали, які я потім раджу своїм підписникам.

У неї неймовірно гарний смак, яким я пишаюся.

Мені комфортно в таких стосунках, бо не хотів би працювати разом з дружиною. Так, мені здається, псуються сімейні стосунки. Колись давно в нас була така спроба, коли жили в Хмельницькому. В Інни могла б вийти класна кар’єра у сфері продажів. Але тоді істеричку ввімкнув я. Дружина вийшла на роботу в неділю замість того, щоб бути з родиною. А в мене теж робота, яка передбачає зайнятість на вихідних. І тоді зрозумів, що це неправильно для сім’ї, адже хтось має приділяти увагу діткам. Прийшов до неї в офіс, посварився з босом та фактично звільнив її. Це був імпульсивний вчинок, за який я вибачився. Після того сказав, що готовий працювати й заробляти за двох. І зроблю все для того, щоб робота, на яку вона ходить, і приносила задоволення, і давала можливість приділяти час дітям та мені. Бо творчі люди — такі самі діти, і потребують багато уваги.

Творчі люди — такі самі діти, і потребують багато уваги.

Я дуже щасливий, що ми змогли знайти компроміс. Розумію: якби Інни не було поруч у певні моменти життя, якби вона не підтримувала мене в багатьох ситуаціях, то не зробив би такий великий крок у кар’єрі. Та й довгий час вона приділяла набагато більше уваги дітям, ніж я. Це зараз уже біжу швидше додому, як тільки звільняюся. І на вихідні намагаюся нічого не ставити, аби провести з ними більше часу.

Ми завжди можемо знайти компроміс. У цьому й полягає секрет гармонійних стосунків.

Те, що Інна не хоче публічності, зовсім не означає, що вона не любить великих компаній. Ми часто ходимо на вечірки, зустрічаємося з друзями, влаштовуємо свята та мандруємо. Але світські події дружину не цікавлять. І відвідати їх вона погоджується, якщо це дуже необхідно для мене. Ми завжди можемо знайти компроміс. У цьому й полягає секрет гармонійних стосунків.

Не тільки лижі: чим ще займатися в Австрії

«Не треба купувати почуття дітей безлімітними презентами», – історії про виховання від двічі тата Олександра Педана

Олександр Педан продовжує розповідати надихаючі історії українців

10 привычек девушек, которые никогда не толстеют

Тренды весенней обуви: 10 моделей, которые хотят все

У родині радіоведучих Юрія Рихлика і Ольги Гриневич народилася донька