Майбутнє вже тут: героїня digital-обкладинки ELLE Скай Аврелія про творчість, благодійність і прагнення до глобальних змін

У зйомці, створеній за допомогою штучного інтелекту

In a world where creativity intertwines with social context, Skye Aurelia stands out as a vibrant personality. Her diverse roles — from CEO to supermodel, singer to songwriter, producer to creative director — illustrate the breadth of her talent and ambitions. Skye`s life story serves as an example of remarkable perseverance: from overcoming the loss of home, family, friends, and love to achieving success as an artist and an individual with unwavering strength of spirit. Her company, Skye Global, is a non-profit initiative aimed at assisting those who find themselves in similar circumstances that Skye once faced. Her project, «The Quest for Peace, Love, Freedom, and Hope», delves into the core of human emotions and societal issues through the fusion of music, art, fashion, literature, cinema, and technology.

A significant part of Skye`s life is dedicated to philanthropy, particularly supporting organizations such as UNICEF, care.org, and Global Citizen. Currently, Skye`s special focus is on aiding Ukrainian refugees.

Skye became the heroine of the December digital cover of ELLE, generated by artificial intelligence. As Skye herself states, in this project, AI collaborated with human creativity to create a unique visual narrative. The studio shoot took place against a white background, and later, with the help of Midjourney, a fantastical world was digitally created behind the models. For two photos, the models posed in nude attire, allowing the artist to digitally select clothing for them. Thus, the shoot witnessed a fusion of traditional and digital elements of fashion.

З нагоди виходу нової digital-обкладинки ми поспілкувалися зі Скай про її прагнення до глобального миру і любові та щоденні зусилля, які стоять за цими прагненнями.

Ви поєднуєте кілька ролей, які вимагають багато обов’язків. Як ви знаходите баланс?

Поняття балансу є складним. Запитайте будь-якого підприємця і він скаже, що цей баланс часто буває невловимим. У деякі дні ви підживлені амбіціями та прогресом, але буває, коли ви змушені відступити навіть на кілька годин, щоб зберегти своє психічне благополуччя. Пріоритет на здоров’я не підлягає обговоренню; це точка опори, на якій балансує все інше. З дитинства суспільство нав’язувало мені поділ на категорії та намагалося помістити мене в акуратні рамки. Але правда полягає в тому, що я творець і гуманіст в душі. Усі мої зусилля, чи то в бізнесі, чи то в мистецтві, випливають із головного пориву — творити та впливати. Я знаходжу радість у різних творчих проявах: від ініціювання стартапу до концептуалізації мистецтва для журналів. Мій шлях був переповнений викликами та багатьма «ні», але наполегливість слугувала завжди дороговказом. Зрештою багато «ні» я змінила на «так. І справа не лише в досягненні мети, це про реалізацію мого творчого начала. Доки я вірна собі та своїм захопленням, я знаходжу щастя в самому процесі, а не тільки в результаті.

Сукня: Cristina Grecu; Кольє: Erickson Beamon; Пояс: Pluma; Взуття: Willa Phoenix з Maison Privée

Розкажіть про головну ідею і філософію вашої ініціативи Light в рамках масштабного проєкту «The Quest for Peace, Love, Freedom and Hope»?

«The Quest» виник із простого, але трансформаційного запитання: що, якби в цю саму мить ми всі могли відчути свободу, мир, любов і надію? Що, якби подорож до цих піднесених станів була не лише особистим пошуком, а й колективною пригодою, в яку ми всі могли б вирушити? Так, багато з нас проходять через життєві перешкоди і ми забуваємо, що вищезгадані прагнення є досяжними. З «The Quest» я прагну огорнути людей цими основними почуттями за допомогою різних художніх проявів. Незалежно від того, чи занурені ви в мистецький твір, слухаєте музику, намір один — розпалити віру в те, що кращий світ не просто можливий; це в межах досяжності. У ці складні часи для нас, як ніколи, важливо закріпитися на надії, любові та справжньому шансі на мир. За допомогою «The Quest» я прагну не тільки уявляти, але й культивувати підґрунтя, на якому ці ідеали будуть розцвітати.

Сукня: Bibhu; Сережки і головний убір: Le Ciel Design з The Archives & Showroom; Взуття: Authentic by John Ashford 

Сьогодні межі між художніми формами здаються більш динамічними, ніж будь-коли. Ви долаєте ці перехрестя з очевидною легкістю. Як саме ви перетворюєте музику, моду, технології в канали передач глибоких послань миру, любові, надії та свободи?

Це питання досить часто перетинається з моєю роботою, зокрема з моїми благодійними ініціативами. Художники створюють те, що люди споживають, слухають і в чому часто шукають пораду чи натхнення. У цьому сенсі ми маємо безпрецедентну здатність пришвидшувати зміни, акумулювати підтримку для благодійних цілей чи стимулювання суспільних реформ.

Сукня: Lever Couture; Взуття: Camilla Gabrieli at Aeraid PR

Для мене мистецтво — це не просто самовираження, це могутня сила, здатна висвітлити квінтесенцію людського існування — свободу, мир, любов і нескінченну надію. Коли світ здається похмурим, як це іноді буває, коли ми гортаємо новини чи соціальні мережі, мистецтво переорієнтовує нас на те, що має значення і нагадує нам не втрачати надії. Саме через здатність мистецтва підбадьорювати та об’єднувати я назвала свою серію «Light» («Світло»), вона спрямована на те, щоб розсіяти якомога більше світла у світі, який часом може здаватися надзвичайно темним. Художнє мистецтво, музика, кіно, література й технології — це не лише форми розваг чи користі. Вони є тією яскравою палітрою, за допомогою якої ми можемо намалювати світ, сповнений надії, миру та чуйності. Скеровуючи ці засоби на важливі справи та ідеали, ми можемо побудувати єдину глобальну спільноту.

Головний убір: Le Ciel Design з The Archives & Showroom; Топ із ланцюгів: Heaven.ly

Ваша благодійна діяльність і підтримка таких організацій, як ЮНІСЕФ, care.org і Global Citizen, особливо з початком повномасштабної війни в Україні, мала значний вплив. Що спонукає вас долучатися до цих напрямів і яких конкретних результатів ви сподіваєтеся досягти?

Моя відданість гуманітарній діяльності ґрунтується на гарячому переконанні, що колективні дії мають трансформаційну силу, щоб породжувати позитивні суспільні зрушення. Бути свідком лиха, з яким щодня зіштовхується незліченна кількість людей і громад, слугує для мене закликом до дії.

Біла сукня з пір’ям: Kristina K з PR SOLO; Боді: Diana Couture з The Archives & Showroom; Сережки: Erickson Beamon з Showroom Seven; Взуття: Nicholas Kirkwood 

Всесвітньо шановані організації, такі як ЮНІСЕФ, care.org і Global Citizen, є ефективними засобами як для поширення нашого меседжу, так і для здійснення відчутних змін. Мета тут багатогранна: надати негайну допомогу тим, хто потрапив у кризу, стати голосом захисту, дати та підтримувати надію, забезпечувати довгострокове благополуччя кожної постраждалої особи. Об’єднуючись у таких зусиллях, ми робимо крок ближче до світу, де людська гідність є не прагненням, а реальністю. Донатити можна тут:

Сукня: Kristina K з PR SOLO; Пояс: Pluma; Кольє: Milena L’Annunziata з PR SOLO; Взуття: Lhambi з Flying Solo

У своєму проєкті ви зняли двох українських біженок. Чому для вас це було таким принциповим рішенням?

Це було не просто художнім вибором, а цілеспрямованою позицією. Коли ми говоримо про високі ідеали — мир, надію, любов, свободу, — ми повинні пам’ятати, що це не абстрактні поняття, а реальні потреби та права, яких багато хто позбавлений. Як людина, яка працює публічно, я сподіваюся завжди підтримувати ці цінності. Однак дуже важливим є те, щоб світ почув ці історії безпосередньо від людей, які пережили труднощі на власному досвіді.

Сукня: Beauté Comme Toi з Confessional Showroom; Прикраси: Mademoiselle Flora з Flying Solo

Дівчата-біженки, яких я долучила до знімань, є прямим натяком на проблеми, з якими зіштовхнулося людство на всій планеті. Їхня присутність служить гострим наративним мостом між цінністю та пережитим досвідом, і хоча мир був відібраний у них, вони все ще зберігають любов і надію на свободу та майбутнє. Це заклик до дії ділитися своїми історіями зі світом, використовувати свій голос. Дуже хочу навести цитати цих дівчат.

«Коли почалася війна, ми з хлопцем були в Харкові. Це було жахливо, адже виїхати вдалося лише через 10 днів. Через три місяці ми повернулися, закрили всі підприємства і переїхали до Києва. Ми пробули там ще три місяці, сподіваючись, що війна закінчиться, але врешті виїхали з країни в пошуках нового дому. Ми вирішували, де оселитися, поки не натрапили на програму «United for Ukraine». Я зрозуміла, що це може бути неймовірна можливість. Зараз я вже сім місяців у США, повільно перебудовую своє життя з нуля. Імміграція є викликом; це не подорож. Це абсолютно новий досвід навчання жити по-іншому. Але це справді захоплює», — говорить Кейт.

«Я, мій чоловік і наші сини цього року переїхали до Каліфорнії з України через війну. Ми намагалися виїхати раніше, але через загострення ситуації в нашій країні не змогли цього зробити. І лише через понад рік нам вдалося. Ми з Одеси біля Чорного моря і майже кожен день з початку війни 24 лютого 2022 року на наше місто летіли ракети, це було дуже страшно. На жаль, нам довелося залишити будинок і батьків, роботу і друзів. Ми повинні зробити все для майбутнього наших дітей. І Сполучені Штати могли б дати їм це майбутнє. Я дуже на це сподіваюся», — розповідає Юлія.


Digital-сукні: Tesxe

Як людина, в якій поєднуються багато ролей, ви маєте значний вплив на соціум. Як ви збираєтеся використати свої платформи для розширення можливостей та надання голосу тим, хто міг би залишитися непочутим?

Я вважаю, що в сучасному світі ми всі маємо можливість впливати. Коли я починала цю кар’єру, я знала, що хочу бути сильною, аби захищати близьких і тих, хто бореться. Це і привілей, і відповідальність. Мої різноманітні ролі в творчій та бізнес-сфері відкривають переді мною безцінну можливість дати платформу голосам, які інакше могли б бути маргіналізованими або замовчаними. Йдеться про активну роботу над більш справедливим майбутнім.

Сукня: Lever Couture; Взуття: Camilla Gabrieli з Aeraid PR

Незалежно від того, про що ми говоримо — про кіно, моду чи музику — моя мета незмінна: створити простір для об’єднання нових талантів із різним походженням. Пропонуючи їм платформу, ми не лише збагачуємо творчий простір, але й кидаємо виклик існуючим нормам, які керують цими галузями. Створювати середовище, яке є настільки ж інклюзивним, як і інноваційним, таким чином збагачуючи культурний наратив, частиною якого ми всі є. Таким чином, надаючи голос безголосим, ми робимо ще один крок до більш справедливої творчої індустрії.

Сукня: Lever Couture; Взуття: Camilla Gabrieli

«The Quest» — це історія, яка обіцяє вийти на міжнародні простори. Чи не могли б ви поділитися своїми сподіваннями щодо того, як цей проєкт може відгукнутися у світі та стати каталізатором змін у різних країнах?

Я мешкала в різних країнах і почувалася громадянином світу. «The Quest» замислювався як заклик до світу — симфонія ідей та емоцій, яка не знає кордонів. Він пройнятий універсальними прагненнями, які не знають прив’язки до прапора чи віросповідання. Мої амбіції полягають у тому, щоб ця робота зачіпала струни світової спільноти та викликала резонанс у людських серцях, незалежно від географії.

Кольє: Pluma

Мистецтво в безлічі його форм — це спільне розуміння. Я вірю в те, що коли мистецтво хвилює душу, воно може викликати таке велике співчуття та настільки глибоку рішучість, що це піднімає нашу колективну свідомість. Саме це співчуття може служити зв’язком між різними народами, спонукати нас до спільних зусиль для позитивної глобальної трансформації.

Чи могли б ви поділитися планами Skye Entertainment і Skye Global?

Skye Entertainment і Skye Global стоять на порозі запуску низки проєктів, які, я сподіваюся, викличуть інтригу та натхнення серед нашої аудиторії. Ми співпрацюємо з провідними організаціями та окремими особами, які віддані прагненню до інновацій, творчості та співчуття.

Сукня: Charles & Ron; Кольє: Erickson Beamon; Взуття: Camilla Gabrielli

Що б ви хотіли побажати людям, які мріють наслідувати вас? Скажіть кілька мотиваційних та натхненних слів.

Людям, які читають ці слова і сподіваються перетворити свою творчість на інструмент впливу, раджу переконатися, що ви маєте постійну наполегливість і нескінченну віру в себе. Світ справді іноді може здаватися страшним і приголомшливим. Однак будь-яка творча спроба, яку ви робите, може вплинути на кожну людину, з якою ви перетинаєтесь.

Сукня: Steven Khalil; Взуття: Manolo Blahnik

Шукайте те, що розпалює вашу пристрасть, твердо дотримуйтесь своїх основних цінностей і дозвольте своєму творчому світлу сяяти. Хоч ваш шлях може бути всіяний випробуваннями, ви можете стати тим, ким бажає ваше серце, ви можете досягти своєї мрії. Говоріть собі щодня, що ви, безсумнівно, досягнете своєї мрії. Даруйте доброту, співчуття, мир, любов та свободу. Будьте собою, незважаючи ні на що, вірте, що ви можете це зробити, і пам’ятайте, що люди, які досягли успіху до вас, вірять, що ви можете. Я вірю, що ви можете досягти своїх неймовірних, здавалося б, нездійсненних мрій. Ніколи не забувайте, що наполегливість і віра в себе завжди є вашими союзниками і що кожен акт творення може бути актом змін.

Team:

A Skye Entertainment Production

Talent & Creative Director: Skye Aurelia

Photography: Reinhardt Kenneth

Producer: Ari Friedman

Producer: Alex Dani

Casting director: Marina Forbatok

Project Manager: Kevin Skye

Fashion Stylist: Cannon

Hair Stylist: Jael Serrano  

Make Up Artist: Star Tsai

DP: Hugo Arvizu

Digital set design: Nik Gundersen

Digital Designer: Tesxe

Retoucher: Liam Jenkins

Lighting Director: Rafa Llamas

Fashion Assistant: Winnie Paranoan

Gaffer: Suimay Lee

Digitech: Rania  

Photographer’s Assistant: Lela Fen

Agent: Jennifer Cooper

Muses: Kate SafronJulia Manchuk

Esthetician: Beauty Studio by Veronika 

 

Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Перше інтерв'ю автора Telegram-каналу «Николаевский Ванёк»


Читайте також
Популярні матеріали