Цінність часу: Анатолій Анатоліч і його дружина Юла про сімейні традиції та секрети міцного шлюбу

Ексклюзивно для ELLE.UA

Цінність часу особливо відчувається напередодні Нового року, коли ми всі в святковій метушні підводимо підсумки і будуємо грандіозні плани на майбутнє. Чи встигли ми реалізувати все, про що мріяли, чи достатньо уваги приділили рідним, чи не марнували днів і тижнів?

Про те, що час є найціннішим ресурсом, вкотре нагадують нам не тільки календарі та карти бажань, а й годинники Huawei, які допомагають оптимізувати графік та підтримувати зв`язок із найближчими. Ґаджет Huawei Watch GT3 представлений у двох розмірах (42 мм та 46 мм) та кількох кольорових рішеннях. Золотистий металічний чи білий шкіряний для 42 мм або ж срібний металічний чи чорний із фтореластомера для 46 мм — вибір ремінця за вами. Годинник підключається як до Andrioid, так і до IOS, має понад 100 режимів тренувань та тримає заряд батареї до двох тижнів. Оцінити переваги цього стильного та функціонального аксесуару вже встигли ведучий Анатолій Анатоліч та його дружина Юла, які знають все про цінність кожної миті. В ексклюзивному інтерв’ю ми розпитали подружжя, як змінилося їхнє ставлення до часу та планування з розширенням родини, які сімейні традиції сформувалися в них за 13 років та в чому секрет їхнього міцного союзу.

Водолазки, Marc O’Polo; на Юлі: сережки, Yuval’ Studios 

ELLE.UA Як змінилося ваше життя і ставлення до часу з появою третьої дитини, сина Ніла?

Анатолій Анатоліч Я зараз дуже ціную свій час і вважаю його своїм головним ресурсом. Тому намагаюся використовувати його максимально ефективно, балансуючи між роботою та відпочинком.

Я зрозумів, що потрібно більше бувати з родиною: це заряджає на ще крутіші результати.

Юла Третя дитина — уже не перша. Цього разу я почуваюся більш організованою, оскільки готувалася до планування ще під час вагітності Нілом. Моє перше правило — не стільки впорядкувати життя малюка, як призвичаїти до змін будні старших доньок.

На Юлі: сукня, Theo; сережки та каблучка, Yuval’ Studios; на Анатолію: плащ, Theo

ELLE.UA Як ви обираєте один одному подарунки на свята? Ви любите сюрпризи чи обмінюєтеся вішлістами?

Анатолій Анатоліч Зазвичай це сюрпризи. Із нещодавніх подарунків запам’яталася фірмова дощечка від організаторів Нью-Йоркського марафону у спеціальній рамці з моїми фото, яку дружина потай замовила для мене. Дарунок приїхав з Америки після завершення марафону, і це було справді круто!

Юла Найбільш пам’ятний подарунок чоловік зробив мені цього літа, коли я була вагітна Нілом: Анатоліч подарував мені білий Mercedes-Benz G-Клас. Загалом чоловік мене балує дорогими подарунками: стильними брендовими сумками чи прикрасами, як от сережки Dolce & Gabbana та перстень Louis Vuitton. Такі сюрпризи мені до вподоби. А от підібрати подарунок для чоловіка мені непросто, тому що в нього все є. Я намагаюся його дивувати якимись несподіванками, прислуховуватися впродовж року до його побажань, роблю примітки.

Водолазки, Marc O’Polo; на Юлі: сережки та каблучки, Yuval’ Studios

ELLE.UA Розкажіть про традиції, які склалися у вашій сім’ї за роки шлюбу. Чи є ритуали, які існують суто між вами двома?

Анатолій Анатоліч Традицій на двох зараз не так багато, адже діти займають велику частину нашого часу. Але ми обідаємо вдвох і плануємо відновити традицію відпочивати з Юлою без дітей три-чотири дні закордоном. Але це вже буде згодом, адже нині Ніл на грудному вигодовуванні. Щодо сімейних традицій, то я щонеділі готую сніданок із доньками — це наші фірмові брускети з сьомгою та авокадо.

Юла У нас є добра новорічна традиція зустрічати Новий рік сім’єю у київському готелі Fairmont, ми там спеціально знімаємо номер на одну ніч із 31 грудня на 1 січня. А вже наступного дня ми збираємо вдома гучну вечірку — часом навіть до 30 гостей. Це теж уже сімейна традиція.

ELLE.UA Хто у вашій сім’ї добрий, а хто злий поліцейський?

Юла Думаю, злий поліцейський — це я, тому що я більш вимоглива до дітей. Я відповідаю за графіки, відвідування гуртків, занять з музики. Звісно, якщо ти не ідеш на поводі у дітей, ти вже злий. Чоловік — тато дівчаток, він не може бути занадто злим. Не знаю, як складеться з Нілом, час покаже, та для доньок тато — рольова модель, приклад, тому з ними він добрий, лагідний і в міру вимогливий.

ELLE.UA Анатолію, зйомки на телебаченні власний проєкт на YouTube, активні заняття спортом, батьківство… Поєднувати такі важливі сфери життя, напевно, непросто. Як вам вдається балансувати і що допомагає уникати вигорання?

Анатолій Анатоліч Саме те, що я це все поєдную, і допомагає уникати вигорання. Бо це все складові мого життя, кожен елемент доповнює інший. Якщо я втомлююся на роботі, мене розрадить моя родина, якщо іноді хочу відпочити від родини, в мене є пробіжки. Усе це між собою дуже круто комбінується.

ELLE.UA Велику роль у вашому житті відіграє спорт. Якими ґаджетами ви користуєтеся під час фізичних вправ та для контролю самопочуття?

Анатолій Анатоліч Перш за все, мені потрібен годинник. Я користуюся відразу двома: Huawei Watch GT 2 Pro і Huawei Watch GT 3. Принциповий момент, щоб годинник довго тримав заряд батареї (це особливо важливо для великих дистанцій, наприклад, під час моїх марафонів). Також потрібно, щоб ґаджет аналізував усі мої вправи, пульс, темп тощо. Ну і куди ж без навушників? Під час пробіжок я слухаю музику або аудіокниги, тому Huawei FreeBuds 4 — для мене теж необхідність.

Сорочка, Theo

ELLE.UA Чи любите ви планувати свій день, тиждень, рік? Чи сформувалися у вас лайфхаки, як завжди досягати бажаного?

Анатолій Анатоліч Карт бажань не маю, але планую і мрію. Спочатку ставлю собі мрію за мету, а потім працюю над її втіленням. Як то з Нью-Йоркським чи Лондонським марафонами або ж із подорожами нашої родини.

Просто сидіти склавши руки і мріяти, як на мене, замало. Потрібно дуже багато працювати.

ELLE.UA Робота мамою — одна з найтяжчих. Що допомагає вам встигати якщо не все, то по-максимуму?

Юла Зізнаюся: я взагалі нічого не встигаю. Крім роботи мамою, я також керую власною компанією. До речі, в декреті я була всього місяць. Але мені дуже допомагають мама (вона, по суті, виростила наших доньок) та свекруха. Також я планую свій день: записую в календар усі дрібниці, а їх дуже багато, оскільки я несу відповідальність і за дітей, і за робочі процеси.

ELLE.UA Юла, чи дозволяєте ви собі таку розкіш як час для себе?

Юла Так. Зранку я часто снідаю наодинці в улюбленому кафе і в спокої упорядковую думки та планую день.

Блуза, Bobkova; кольє, Yuval’ Studios 

ELLE.UA Що вам допомагає завжди залишатися на зв’язку з чоловіком?

Юла Насправді ми з чоловіком постійно на зв’язку, і мова не тільки про телефонні дзвінки: ми часто обмінюємося смайлами та реакціями у соціальних мережах. Чоловік приходить до мене на роботу, мій колектив є частково і його колективом теж.

ELLE.UA Юла, чи займаєтеся ви нині спортом?

Юла Зараз я не можу собі дозволити інтенсивні тренування, оскільки годую малюка. Але вдома займаюся гімнастикою, зарядкою, можу піти на пілатес. Обожнюю біг, це єдиний вид спорту, який допомагає мені швидко повернутися в тонус. Але наразі я відмовилася і від нього, бо при ГВ біг не рекомендується.

ELLE.UA У чому секрет довгого і міцного шлюбу?

Анатоліч Анатоліч Аксіом і формул немає.

Кохання і повага — це найголовніше в наших стосунках.

На Юлі: сукня, Theo; сережки та каблучка, Yuval’ Studios; на Анатолію: плащ, Theo

Юла Наше досягнення за 13 років союзу — те, що ми жодного разу не зверталися до сімейного психолога, усі проблеми вирішували самі. Можу сказати, що в нас ще не було критичних ситуацій у стосунках. Поділюся трьома складовими наших міцних стосунків: ми завжди спимо під однією ковдрою, засинаємо тільки в обіймах, ніколи не йдемо з дому, якою сильною не була б сварка. Ось такі дрібниці і створюють фундамент шлюбу, тому що побутових дрібниць і у нас вистачає, ми звичайні люди. Головне — що ми є в житті один одного, а решта — деталі.

 

6 переваг Huawei Watch GT3

Тривалий час роботи годинника (Huawei Watch GT3 46 мм витримує до 14 днів у звичайному режимі та 8 днів в інтенсивному; Huawei Watch GT3 42 мм — 7 днів у звичайному режимі та 4 дні в інтенсивному).

Телефонні дзвінки через Bluetooth. Під’єднайте свій годинник до смартфона через Bluetooth і переглядайте історію викликів, відповідайте чи відхиляйте дзвінки з Huawei Watch GT3.

Стильний дизайн. Оберіть космічний, спортивний, мінімалістичний чи будь-який інший циферблат, зафіксувавши його на дисплеї. Комбінуйте годинник із різноманітними ремінцями, які можуть стати приємним акцентом у вашому образі.

Понад 100 режимів для тренування. Біг, ходьба, плавання, їзда на велосипеді, стрибки на скакалці, катання на лижах — яким би видом спорту ви не займалися, Huawei Watch GT3 готовий зробити цей процес максимально ефективним. З’єднуйте під час занять годинник зі спортобладнанням та застосунками, слухайте музику або ж синхронізуйте частоту свого пульсу з тренажерами.

Сумісний з iOS та Android. Яким би телефоном ви не користувалися, Huawei Watch GT3 стане вдалим доповненням до вашої улюбленої лінійки ґаджетів.

Цілодобовий моніторинг рівня насиченості крові киснем SpO2. В офісі ви чи на біговій доріжці — Huawei Watch GT3 цілодобово автоматично стежить за найважливішим показником вашої життєдіяльності.

 

Фото: Andrew White 
Стиль: Анастасія Білоус 
Макіяж та зачіски: Тетяна Овдієнко 
Асистент стиліста: Анастасія Модна
 


Реклама

Популярные материалы

Як виглядає наймодніша пара взуття зими


Які порушення в шлунково-кишковому тракті впливають на красу та...


З чим носити светр із високим коміром цієї зими


Читайте також
Популярні матеріали