Так народжуються зірки кіно: все, що потрібно знати про акторку Ренел Кіріакос, яка сяє в кожній ролі

Завжди захоплює глядачів

«Як акторка, я завжди шукаю виклики, щось, що розсуває межі», — стверджує Ренел Кіріакос.

Вона згадує, що період, коли індустрія розваг зіткнулася з фундаментальними змінами через пандемію й пройшла шлях від домінування стримінгових платформ до повторної появи кінотеатрів, лише зміцнив її рішучість.

Греко-британська акторка Ренел Кіріакос дебютувала на екранах у віці всього 4 місяців. Сьогодні вона відома завдяки виконанню головних ролей у фільмах «Таємнича тканина», «Ми друзі», «Швидкі побачення» та «Друзі». Її потужні перфоманси, сповнені сили та енергії, не лишають байдужим жодного глядача. 

Переосмислення кінематографа дозволило Ренел Кіріакос знайти свою нішу. У цьому їй допомогла здатність адаптовуватися до динаміки галузі. Артистка, яка народилася в Афінах і зараз набуває популярності, використала свою виразну середземноморську зовнішність і вільне володіння мовами. 

Renel Kiriakos

Шлях самопізнання

У той час як багато людей у ранні дитячі роки намагалися зрозуміти навколишній світ, Ренел Кіріакос уже досліджувала своє життєве покликання. Тоді кожен день був її сценою, оточення — театром, а друзі — акторами. Вже у 7 років Ренел виявила свою любов до акторської майстерності: вона не лише запам`ятовувала діалоги з серіалів і фільмів, а й репетирувала їх, поки не досягала досконалості. Участь у шкільних театральних виставах лише зміцнила її рішучість. Це раннє усвідомлення стало початком її творчого шляху. 

Вибір стежки, що веде до слави

Освіта Ренел Кіріакос — це унікальне злиття академічних наук і мистецтва. Починаючи із середньої школи, акторка досліджувала різні форми мистецтва: від театру до музики й танцю. 

Окрім цього, спершу в Суонсі, а згодом і в Лондоні Ренел здобула академічні ступені з єгиптології, класичної цивілізації та археології. Потім вона продовжила навчання в Акторській студії в Пайнвуді. Враження від переїзду з галасливого мегаполіса до спокійного містечка й назад назавжди залишилися в її пам’яті. 

«Кожне місце, кожен курс, який я пройшла, збагатили моє розуміння людей, їхньої історії та культури. Це розуміння проникло в мої перфоманси, підвищивши мою здатність переконливо зображати різні ролі», — пояснює Ренел.

Паралельно з академічними заняттями Кіріакос ніколи не дозволяла своїм акторським мріям згаснути. 

«Я мрію оживити безліч персонажів, від міфічних героїв до звичайних людей, які борються зі своїми труднощами, зокрема історичних діячів минулих епох». 

Ролі Ренел охоплюють цілий спектр людських емоцій і досвіду — від драматичних до комедійних, втілюючи її віру в те, що актор повинен бути дзеркалом суспільства. 

Renel Kiriakos

Зміни в індустрії розваг

Внаслідок пандемії COVID-19 індустрія розваг зазнала величезної кількості змін, зокрема через те, що стримінгові платформи кинули виклик традиційним медіа. Потреба в адаптивних і універсальних виконавцях ще ніколи не була такою високою.

Згідно з дослідженнями, розмір ринку ЗМІ та індустрії розваг США зріс на 15% між 2012 і 2022 роками. Очікується, що до кінця 2023 року він становитиме 825 мільярдів доларів. До того ж стримінг відео, соціальні мережі та ігри створюють нові бізнес-моделі та змінюють галузь.

На оновленій сцені здатність Ренел Кіріакос міняти свою зовнішність і зображати різний вік виділяє її з-поміж інших. За словами інсайдера галузі, Ренел з її універсальністю — це не просто ковток свіжого повітря, це «порив вітру, що проноситься по всій індустрії». 

Погляд у майбутнє

Ренел Кіріакос вдало спілкується з аудиторією й поза камерою. Тож вона здобула визнання не лише як акторка, а і як письменниця. Її електронна книжка «Несподіване кохання» припала до душі понад 225 тисячам читачів.

Ренел має великі плани на майбутнє — такі ж великі, як і її талант. Завдяки своєму унікальному досвіду, комунікаційним здібностям та виразній пристрасті до акторської справи акторка прагне залишити слід у світовій індустрії.

«Здійснюй свої мрії», — закликає Ренел Кіріакос наприкінці розмови. 

Саме цього простого, але глибокого принципу вона дотримується на шляху до своєї мрії. Це принцип, який керує її творчістю, а також втілює суть Ренел — акторки, зірка якої продовжує сходити, проливаючи яскраве світло на кожну роль, яку вона виконує.


Реклама

Популярні матеріали

Утеплюємося: як зірки стритстайлу носять колготки


Для гнучкості, ідеальної постави та прискорення метаболізму:...


Антверпенська шістка: хто вони і як змінили світ моди. Дірк...


Читайте також
Популярні матеріали