Не тільки Гаррі і Меган: ще 4 найскандальніші інтерв'ю королівської родини

Секрети королівського двору

Життя у палаці здається нам неймовірним. Та члени королівської родини готові з нами посперечатися. Свого часу у відвертих інтерв`ю вони поділилися неприємними подробицями королівського двору, розповіли більше про життя у золотій клітці. Наприклад, інтерв`ю принца Гаррі і Меган Маркл з Опрою Вінфрі шокувало весь світ. Пригадаймо й інші приклади таких сенсацій.

Принц Чарльз і принцеса Діана, 1981 рік

4 лютого 1981 року принц Чарльз і леді Діана оголосили про свої заручини і дали коротке інтерв`ю репортерам. До цього часу майбутню принцесу бачили на шпальтах газет кілька разів, тож усьому світу було неймовірно цікаво дізнатися більше про неї. Тож на запитання репортерів про те, чи кохають вони один одного, Діана з легкістю і без жодних сумнівів відповіла: «Звісно!». А ось її коханий дав досить дивну відповідь: «Що би не означало кохання…». Пізніше Діана зізналася, що його слова її боляче ранили.

Принц Чарльз, 1994 рік

У 1994 році принц Чарльз дав інтерв`ю, яке ввійшло у документальний фільм про нього. На запитання журналіста про те, чи вірний він своїй дружині Діані у їхньому шлюбі, принц відповів: «Безсумнівно». Проте згодом додав: «Доки все не розвалилося, ми обоє старалися, як могли». Таким чином, він зізнався, що нещасливий, що їхній шлюб приречений, і він досі думає про жінку, яку завжди кохав — Камілу Паркер-Боулз.

Принцеса Діана, 1995

Вже через рік, у 1996 році принц Чарльз і принцеса Діана офіційно розлучилися. До цього леді Ді дала відверте інтерв`ю, у якому сказала: «У нашому шлюбі нас було троє, і це забагато». Так вона натякнула на зраду чоловіка з Камілою. До того ж вона зазначила, що й сама закрутила роман із військовим Джеймсом Г’юітом.

Сара Фергюсон, 2010 рік

Екс-дружина принца Ендрю, сина королеви Єлизавети ІІ, Сара Фергюсон неодноразово давала інтерв`ю Опрі Вінфрі. Але найшокуючим було її зізнання у 2010 році. Жінка розповіла, що була готова взяти хабар у розмірі 500 тис. фунтів, щоб влаштувати зустріч її чоловіка із шейхом Мажером Махмудом, яким насправді був звичайним журналістом під прикриттям. Сара запевняє, що погоджуючись на це, була у нетверезому стані. «Я усвідомлюю той факт, що досить сильно пила. Розумієте, тоді я була не в собі», — зізналася невістка королеви.

Текст: Дарья Андрийчук


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


12 детокс-советов на все времена


«Одиночество — не приговор, а выбор». Колонка психолога


Читайте также
Популярные материалы