Не лише «Гра Престолів»: кінострічки з Емілією Кларк, які варто переглянути

Ролі сильних і нескорених жінок

Сьогодні, 23 жовтня, день народження відзначає всесвітньо відома британська акторка Емілія Кларк, яка здобула популярність і славу насамперед завдяки ролі у серіалі «Гра Престолів». Хоча вона й не була кандидатурою номер один на роль Дейенеріс Таргарієн, саме у її виконанні персонажка стала улюбленицею мільйонів глядачів. Дехто навіть стверджує, що Емілія Кларк — одна з тих, кому проєкт завдячує статусом культового.

Однак Емілія не стала акторкою «однієї ролі». Ще до завершення історії Кхалісі вона встигла знятися у декількох фільмах, про найцікавіші з яких ми сьогодні вам розповімо.

Емілія Кларк

«Термінатор: Генезис», 2015 рік

У 2015 році на екрани вийшов пʼятий фільм із серії «Термінатора», який у кадрі обʼєднав легендарного Арнольда Шварценеггера та Емілію Кларк. Саме вона успадкувала роль Сари Коннор у Лінди Гемілтон.

«Соло. Зоряні війни. Історія», 2018 рік

Ще один фантастичний всесвіт, до картини якого руку радо доклала Емілія, — «Зоряні війни». Кларк виконала роль Кіʼри, колишньої дівчини контрабандиста Гана Соло.

«До зустрічі з тобою», 2016 рік

Знята за однойменним романом Джоджо Моєс, кінострічка стала переможцем у номінації «Найкращий драматичний фільм» премії People’s Choice Awards 2017, а сама Емілія Кларк за свою роботу була номінована на MTV Movie & TV Awards.

«Щасливого Різдва», 2019 рік

Хоча критики й були досить стриманими у своїх оцінках різдвяного романтичного драмеді, глядачі за результатами прокату подарували йому значно вищий рейтинг. Цікаво, що фільм був натхненний усесвітньо відомою піснею Last Christmas.


Реклама

Популярні матеріали

«Брат, тато, бабусі, двоюрідна сестра, хрещений — всі загинули....


Rich-mom energy: новий модний тренд, який затьмарив «тиху розкіш»...


Nannacore — новий TikTok-тренд, який встиг підкорити модну...


Читайте також
Популярні матеріали