ЛИЧНЫЙ БРЕНД: 5 ПРАВИЛ, КАК СОЗДАВАТЬ И...

ЩО ТАКЕ НОВИЙ МІСЯЦЬ, І ЧОМУ В ЦЕЙ ЧАС ПОТРІБНО...

ЭТО ОФИЦИАЛЬНО: У КОРТНИ КАРДАШЬЯН НОВЫЙ РОМАН С...

ТОГДА И СЕЙЧАС: ДЖЕННИФЕР ЛОПЕС ПОВТОРИЛА СЦЕНУ...

5 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ НЕ СТОИТ ПОКУПАТЬ В 2021 ГОДУ...

5 королівських спадкоємців, які відмовилися від титулів

Заради важливішого

Фото: gettyimeges,

Рейтинг статьи / 0
5 5 4

Не всім королівським особам подобається мати титул. Поки мільйони інших можуть лише мріяти про життя в палаці, їм воно здається нестерпним існуванням у золотій клітці. Пригадаймо королівських осіб, які відмовилися від корони заради іншого життя, на їхню думку — набагато важливішого і цікавішого.

Принц Гаррі і Меган Маркл

Не так давно світ шокувала новина про те, що герцоги Сассекські принц Гаррі і Меган Маркл вирішили відмовитися від фінансової підтримки монархії, скласти королівські повноваження і жити на дві країни. Тепер вони виховують сина Арчі в Америці і насолоджуються спокійним сімейним життям із домашніми улюбленцями.

Едуард VIII

Нині ця історія відгукується у серцях мільйонів романтиків, а колись вона стала шоком для всієї Великобританії. Річ у тому, що дядько королеви Єлизавети ІІ — Едуард VIII, будучи законним спадкоємцем корони, вперше в історії відмовився від трони перед офіційною церемонією. І зробив він це заради кохання. Едуард був закоханий в одружену американку Волліс Сімпсон. Мати стосунки з одруженою жінкою для короля неможливо, тому зробив вибір на користь кохання.  

Принц Філіп

Свого часу, відмовився від титулу чоловік королеви Єлизавети, герцог Единбурзький Філіп. Він народився на грецькому острові Корфу і мав титул принца Грецького і Датського. Щоб одружитися на коханій Єлизаветі, йому довелося перейти із грецького православ’я в англіканство і відмовитися від своїх титулів. Щоправда, після одруження Філіп отримав новий титул принца Единбурзького.

Принц Фрізо Орансько-Нассауський

У 2004 році позбувся свого титулу принца Нідерландського і права на престол Фрізо Орансько-Нассауський. Він одружився на звичайній підприємниці Мейбл Віссе-Сміт. Щоправда, після одруження обоє отримали титули графа і графині Орансько-Нассауських. Історія закоханих закінчилася трагічно. У 2013-му екс-принц впав у кому внаслідок лавини на гірськолижному курорті. Через півроку він помер.

Принцеса Норіко Такамадо

Обрала кохання замість корони і японська принцеса Норіко Такамадо. У 2005 році вона вийшла заміж за дизайнера, взяла прізвище коханого чоловіка і покинула імператорську сім’ю, відмовившись від титулу принцеси.

Текст: Дарья Андрийчук

Тает лед: принц Гарри и принц Уильям наконец помирились

Що їдять на Різдво члени королівської родини

Хто ви за гороскопом із королівської родини

Оголошено дати 12 Одеського міжнародного кінофестивалю

ТОП-3 біографічні фільми про перших леді, які варто подивитися кожному

Громче, чем «Секс в большом городе»: новый сериал, который ждали все