5 фільмів з Монікою Беллуччі

З нагоди дня її народження

Цього дня 1964 року в містечку Чітта-ді-Кастелло у самому серці Італії народилася Моніка Беллуччі — видатна акторка, яку нерідко називають найкрасивішою жінкою сучасності. Її модельне портфоліо на сьогодні містить роботи для Dolce & Gabbana, Dior, Cartier і багатьох інших, а акторське — налічує понад 60 кіноробіт. 5 із них ми пропонуємо вам переглянути цими вихідними.

«Квартира», 1996 рік

Трагічний і водночас захопливий кінофільм про кохання, заради якого люди часом здатні на все… Саме ця картина поєднала серця двох людей — Моніки Беллуччі та Венсана Касселя. Вони були разом до 2013 року.

«Доберман», 1997 рік

Ще одна спільна робота Моніки та Венсана розповідає про грабіжника «Добермана», в арсеналі якого найрізноманітніші види зброї: від пістолета до невеликих ракет. Поліція Парижа ладна на все, аби зупинити «Добермана» та його банду.

«Малена», 2000 рік

«Мені було 13, коли я побачив її вперше. Минув час, я кохав багатьох жінок, і коли ми були близькими, вони запитували: чи буду я памʼятати їх? І я говорив: так, я буду памʼятати вас. Але єдина, кого я ніколи не забуду — та, яка ніколи не питала. Малена».

«Памʼятай про мене», 2003 рік

Карло Ристуччіа зустрічає любов своєї молодості Алессію, і вона стає його коханкою та музою. Мрії Карло, чия сімʼя розвалюється, починають збуватися. Однак чи принесе це йому щастя?

«По Чумацькому шляху», 2016 рік

На тлі війни у Боснії (1992-1995 роки) розвивається чутлива й бурхлива історія кохання. Зазначимо, що у фільмі також знявся сам режисер Емір Кустуріца.


Реклама

Популярні матеріали

Утеплюємося: як зірки стритстайлу носять колготки


Для гнучкості, ідеальної постави та прискорення метаболізму:...


Антверпенська шістка: хто вони і як змінили світ моди. Дірк...


Читайте також
Популярні матеріали