Upper East Side Blonde — наймодніший відтінок волосся в стилі «тиха розкіш»

Його носять Блейк Лайвлі, Дженніфер Еністон та Софія Річі

Зізнайтеся: хто з вас не мріяв про волосся, як у Серени ван дер Вудсен? Майже кожна з нас дивилася «Пліткарку» і мріяла одягатися та виглядати як одна з найвідоміших мешканок елітного району Нью-Йорка. Зараз саме час втілити цю юнацьку фантазію в життя: Upper East Side Blonde стане одним із наймодніших кольорів волосся майбутньої зими. Цей яскравий, багатовимірний і «дорогий» відтінок волосся встигли полюбити всі закохані в естетику «тихої розкоші» та old money.

Візитівкою Серени була копиця світлого волосся, що переливається. Цікаво, що Блейк Лайвлі досі вірна тому кольору волосся, який вона носила, коли ще була зіркою серіалу «Пліткарка».

Сьогодні дедалі більше селебріті також обирають колір Upper East Side Blonde. Цей колір носять Софія Річі, Дженніфер Лоуренс та Дженніфер Еністон.

Ключ до досягнення цього кольору — природні світлі відблиски на пасмах. Це не що інше, як балаяж, але в стилі кінця 2000-х років: менш контрастний і більш приглушений, але водночас створює ефект об`ємної 3D-зачіски.

Знаменита hair-стилістка Урсула Сефен (серед її клієнтів Зендая, Рита Ора та Ріанна) звертає увагу на ще один важливий елемент: коріння.

«Ми уникаємо знебарвлення волосся до яскраво вираженого блонду біля самого коріння, переходячи до більш нейтральних відтінків у стилі old money. Ми наносимо фарбу рясно, щоб досягти ефекту Upper East Side», — каже експертка.


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Перше інтерв'ю автора Telegram-каналу «Николаевский Ванёк»


Читайте також
Популярні матеріали