6 трендів стрижок на осінь-зиму 2023 року

Стрижка Рейчел із серіалу «Друзі», італійський боб, чубчик як у Джейн Біркін та багато іншого

Нова стрижка — це спосіб не тільки швидко змінити зовнішність, але й зробити образ трендовішим. У списку головних трендів цього сезону — стрижки з чубчиком, м`які шари та витончені боби. Beauty-редакторка ELLE.UA Олена Бабіцька пропонує вже зараз поміркувати на тему «Яку осінню стрижку ви оберете?».

Гранжева стрижка міді

Зачіски у стилі «гранж» вже кілька сезонів поповнюють лави своїх шанувальників, але восени 2023 року вони будуть гламурнішими. Стрижка міді набагато зручніша для носіння, оскільки в ній використані округлості та багатошаровість, характерні для зачіски Рейчел із серіалу «Друзі». Ця стрижка підходить практично для всіх типів волосся, а також ідеальна, якщо вашим кучерям не вистачає об`єму та руху.

Італійський боб

Класика, така як французький боб, як і раніше, в моді, але італійська версія боба увійшла в моду цієї осені. Зендая — чудовий приклад того, як можна носити італійський боб. Хвилі, об`єм і завитки надають сексуальності короткій стрижці та роблять її більш носибельною. Вважайте, що це продовження образу супермоделі 90-х років, але для короткого волосся.

Естетичний чубчик

З настанням холодів немає нічого кращого, ніж зробити чубок. Цього сезону ми вибиратимемо злегка недбалий, довгий чубок. До того ж стрижка з чубчиком як у Джейн Біркін — лише один із варіантів.

Соковиті локони

Щоб досягти максимального ефекту від кучерів, необхідно регулярно стригтися. Краща стрижка для власниць хвилястого або кучерявого волосся — та, яка дає можливість працювати з природною текстурою волосся, наприклад Deva Cut. У цьому випадку стиліст робить стрижку на волоссі в сухому вигляді, а локони зрізаються по секціях, щоб вони лягали максимально природно.

Foxy haircut

«Тваринні» стрижки займають провідні позиції. Стрижка «лисиця» — удосконалена та витончена версія стрижки «вовк» — створює більш вишуканий та гламурний образ. Це ідеальний варіант, якщо ви хочете залишити якомога більше довжини та додати ефект відполірованості, але зберегти об`єм і текстуру.

Стрижки у стилі 80-х років

Якщо ви теж нудьгуєте за естетикою 80-х років, вам можуть підійти стрижки з м`якими текстурами. Хвилі в стилі «інді» знову в моді, тому цієї осені можна віддати перевагу зачіску з начосом, але максимально акуратним.


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали