Кращі добавки для росту волосся, які ми будемо приймати у 2023 році

На будь-який бюджет

Якщо вас турбує витончення або ламкість волосся, прицільні добавки для його росту можуть значно покращити ситуацію. Насправді, оновлення волосся неминуче і нормально втрачати близько 100 волосин на день. Однак, якщо ви спостерігаєте надмірне випадіння, витончення або з необережності занадто коротко підстриглися, на допомогу вам beauty-редактор ELLE UA Олена Бабіцька зібрала перевірені вітамінні добавки.

Dermacolla Beauty

Питний колаген Dermacolla Beauty — максимально зручний формат його прийому. Він дуже приємний на смак, і його можна брати із собою у подорожі. Без достатньої кількості колагену неможливий не лише гарний вигляд шкіри, а й ріст волосся. Однак, для повноцінного засвоєння важливо, щоб колаген був гідролізований. Саме в такому випадку він забезпечує ріст волосся, розгладжування зморшок і запобігає появі нових, глибоко зволожує та поліпшує стан шкіри, працює на зміцнення та прискорення росту волосся та нігтів, здоровий колір обличчя, еластичність м`язів, загоєння ран, зміцнення імунітету і навіть зменшення проявів целюліту.

Skin & Total Body, Perricone MD

Покрити практично всі потреби в оздоровленні тіла можна, якщо збагатити щоденний раціон добавкою Skin & Total Body від Perricone MD. Ці капсули не тільки працюють як будівельний матеріал для структури волосся, але також підтримують здоров`я шкіри, очей, кісток та нігтів. Крім того, астаксантин, кальцій та магній у складі швидко підвищують захисні здібності організму.

21st Century Healthy Renewal Formula

Препарат 21st Century Healthy Renewal Formula для волосся, шкіри та нігтів допомагає підтримати красу зсередини. Біотин у ньому працює на підтримку здоров`я шкіри та волосся, а також стимулює ріст нігтів, вітамін А сприяє зміцненню клітинної мембрани для здорової шкіри та здоров`я в цілому, вітамін С — антиоксидант, який зменшує пошкодження організму вільними радикалами, а вітамін Е забезпечує підтримку еритроцитів. Саме останні відповідають за перенесення кисню до клітин, у тому числі у шкірі голови, забезпечуючи відмінний кровообіг.

Solgar для шкіри, нігтів та волосся

Мабуть, одна з найвідоміших баночок на поличці в аптеці для тих, хто взяв за мету відростити волосся як у Рапунцель. Вітамінна добавка Solgar Skin, Nails and Hair призначена для підтримки рівня природного колагену — одного з ключових компонентів шкіри, нігтів та волосся, кількість якого з віком знижується. Прийом поживних речовин, таких як вітамін С, мідь та цинк, сприяє підтримці відмінного стану пасм та їх регулярному росту.

Vitalfan, Rene Furterer

Дієтична добавка Vitalfan від Rene Furterer допомагає боротися з прогресуючим випадінням волосся гормонального або спадкового походження. У складі є активні інгредієнти, спрямовані на прогресуючу дію проти випадіння, і на збереження здорового та міцного волосся. Комплекс Vitalfan проти прогресуючого випадіння волосся поєднує в собі активні рослинні інгредієнти та поживні елементи: біотин, який допомагає підтримувати здоров`я волосся та задіяний у синтезі цистеїну — основної складової кератину, вітамін В6 для балансу гормональної активності, вітамін Е та цинк з антиоксидантною дією захищають клітини від окисного процесу.

Omega-3, Herbliz Berlin

Факт: жирні кислоти допомагають шкірі голови бути зволоженою, а волоссю — еластичним. Це, у свою чергу, сприяє проникненню поживних речовин до коріння локонів та захищає їх від посіченності та ламкості. Питна Omega-3 від німецького виробника Herbliz Berlin містить добову норму цієї речовини у біодоступній формі. Препарат вже доступний для замовлення в Україні.

Вітамін D, Perla Helsa

Вітамін D — абсолютний must have для імунітету, здоров`я шкіри, зубів, кісток та волосся, роботи мозку, нервової системи та сну. Без його збалансованої кількості в організмі неможливо уявити довге, красиве, щільне волосся. Оскільки ми можемо отримати вітамін D тільки від сонячного проміння, більшість людей страждають від його дефіциту. Саме тому він необхідний кожному як добавка до харчування. Натуральний вітамін D від українського бренду Perla Helsa у дозуванні 2000 МО підтримує оптимальний рівень вітаміну D в організмі. У нього найвищий ступінь засвоюваності — понад 90%, завдяки оливковій олії у складі.

Now Foods, Solutions, веганська добавка для здоров`я волосся, шкіри та нігтів

Добавка для здоров`я волосся, шкіри та нігтів від Now Solutions працює на клітинному рівні, допомагаючи підтримати природну красу зсередини. Ця повністю веганська формула містить амінокислоти та мікроелементи, необхідні для вироблення колагену та кератину — основних структурних компонентів волосся, шкіри та нігтів. Крім того, до складу включені антиоксидантні вітаміни C та E, які допомагають захистити шкіру від вільних радикалів, а також біотин та гіалуронова кислота, що підтримують здоров`я та молодість шкіри.

Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали