Як заспокоїти шкіру за 10 хвилин

Засіб від почервонінь, висипань та алергій

Через перепади температури, сильний вітер, а також після активних косметичних процедур чутливість шкіри може підвищуватися. В результаті ви можете відчувати стягнутість, дискомфорт або виявляти на ній висипання. Крім того, багато дівчат скаржаться на гіперчутливість шкіри на постійній основі. І в першому, і у другому випадку SOS-засоби, які допоможуть швидко заспокоїти роздратовану шкіру, просто на вагу золота.

Всесвітньо відомий бренд Academie нещодавно порадував випуском Заспокійливої маски Comfort +, яка здатна лише за 10 хвилин заспокоїти шкіру. Цей засіб покликаний боротися з проблемами куперозу, подразнень і почервонінь та здатний за лічені хвилини подарувати шкірі відчуття комфорту, чистоти й свіжості. Маска майже миттєво пом’якшує та покращує стан чутливої шкіри, зменшує відчуття стягнутості й дискомфорту, ефективно знімає відчуття поколювання. А через 10 хвилин шкіра стає більш зволоженою, м’якою, еластичною та відновленою. Якщо зробити використання маски звичкою, то через деякий час ви помітите, що почервоніння зникли, шкіра виглядає оновленою, а прояви алергії зменшуються.

Це можливо завдяки відмінному складу з 98,3% інгредієнтів натурального походження. У формулі працюють екстракти порцелянової квітки, органічного тростинного цукру, гіалуронова кислота, рижикова олія та вітамін Е.


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали