Hair-тренд осені: резинки для волосся, які зроблять ваш образ стильним

Ефектні аксесуари на всі випадки життя

Навіть якщо ви — невиправна прихильниця мінімалізму і ваші модні образи зазвичай не рясніють деталями, один з головних hair-трендів цієї осені вам точно варто спробувати. Моделі на показах минулих Тижнів моди демонстрували об`ємні аксесуари, всілякі шпильки й обручі у своїх укладках. Цієї осені пропонуємо носити ефектні резинки з колаборації Natochka х Anywell «The beauty of generations», які можуть зробити образ ультрамодним однією лише своєю присутністю.

Цього тижня вийшов сумісний мінідроп з п’яти сатинових аксесуарів для волосся Natochka х Anywell «The beauty of generation». Ця колаборація — подорож крізь роки, де кожне покоління має свою неповторну красу. Кожна жінка гарна завжди — у будь-який час та в будь-якому місці. Незалежно від обставин, труднощів, подій та віку, вона є сяйво.

У дропі представлені п’ять різних моделей сатинових резинок для волосся в трендових кольорах та формах, котрі підійдуть до безлічі образів та стильних рішень.

Natochka — бренд, який завдяки аксесуарам дає можливість бути собою, бути різною, бути жіночною незалежно від того, одягнена на вас сьогодні сукня чи чоловічий костюм. Об’ємні банти та великі брошки — фаворити серед українських дівчат.

Anywell — це wellness-екосистема, яка поєднує онлайн-медіа та шоп, а також велнес-простір у найголовнішому department store Києва — ЦУМі, куди можна прийти на косметологічні процедури, масажі та догляди, до того ж там можна придбати все необхідне й для домашнього догляду.

Придбати аксесуари онлайн можна на сайті anywellhub.com та natochka-official.com, замовити через сторінки в instagram @anywell та @natochka.accessories, а також офлайн в Anywell Facial Bar (Київ, ЦУМ, 3-й поверх).


Реклама

Популярні матеріали

«Брат, тато, бабусі, двоюрідна сестра, хрещений — всі загинули....


Rich-mom energy: новий модний тренд, який затьмарив «тиху розкіш»...


Nannacore — новий TikTok-тренд, який встиг підкорити модну...


Читайте також
Популярні матеріали