Є тренд: рослинний колаген для догляду за шкірою

Новий метод у боротьбі зі старінням

Зізнайтеся, ви, як і ми, теж думали, що знаєте про колаген усе. Наприклад, те, що його природне виробництво з часом зменшується до 30%, коли ваш вік наближається до 50 років. Це погіршення спричиняє неминучу втрату еластичності та пружності шкіри. 

Саме тому доповнення щоденного раціону шкіри біоідентичним колагеном стало справжнім порятунком, коли необхідно зробити овал обличчя більш наповненим і запустити механізми регенерації клітин.

Бренд Caudalie постійно працює над інноваціями та нещодавно випустив продукт із новим поколінням колагену. Засновниця Caudalie Матильда Томас не може уявити жодного ефективного рішення у догляді, крім натурального, та вирішила додати рослинний колаген до свого ексклюзивного патенту Caudalie x Harvard: Vegan Collagen 1. Новий патент — це революційна зелена технологія (ефективна, веганська та стабілізована), яка відкриває новий шлях у боротьбі зі старінням.

В основі інновації: веганський колаген 

Вперше Caudalie черпає натхнення з передової технології зі світу медицини, щоб застосувати її у рослинному світі та запропонувати найкращий колаген для шкіри — «веганський колаген 1». Ця головна наукова інновація забезпечує ефективне рішення проти старіння. 

На відміну від більшості колагену тварин, який використовується в догляді за шкірою, цей новий інгредієнт походить із рослини та виробляється за особливою технологією «вертикального» фермерства. Саме вона дозволяє отримати частку веганського колагену, структура якого ідентична структурі наших клітин, тому ідеально засвоюється дермою.

Поєднання виноградної лози з біотехнологією 

У поєднанні з ексклюзивним ресвератролом, гіалуроновою кислотою та веганським патентом на стимулятор колагену цей «рослинний колаген 1» поєднує в собі ефективність, дбайливе ставлення до шкіри та навколишнього середовища, отримання пружної, підтягнутої та молодшої шкіри. 

Дослідження Гарвардської медичної школи довели: 98% жінок відновили шкіру, яка стала помітно пружнішою менш ніж за 3 тижні. 

Також дія рослинного колагену виявилася в три рази ефективніша, ніж ретинол. Новий комплекс Vegan Collagen 1 присутній у всіх формулах продуктів з лінії Resveratrol-Lift. 

Щоб краса поєднувалася з відповідальністю, експерти бренду Caudalie повністю переробили лінійку Resveratrol–Lift та продовжили свій підхід до зменшення пластику за допомогою нового переробленого пакування, яке можна також повторно наповнювати кремом Cashmere Cream і Firming Night Cream. Ця екокапсульна система передбачає на 85% менше пакування у разі покупки заправки. 


Реклама

Популярні матеріали

«Брат, тато, бабусі, двоюрідна сестра, хрещений — всі загинули....


Rich-mom energy: новий модний тренд, який затьмарив «тиху розкіш»...


Nannacore — новий TikTok-тренд, який встиг підкорити модну...


Читайте також
Популярні матеріали