Найпопулярніша причина виникнення комедонів

Про яку ви точно не здогадувалися

Комедони — це «пробки», які утворюються із суміші шкірного себуму та епітелію, які закупорюють пори. Крім того, що вони заважають шкірі повноцінно функціонувати, ще й виглядають зовсім не естетично.

Водночас багато хто вважає, що головна причина виникнення комедонів — це недостатнє очищення шкіри від макіяжу, ороговілих клітин і надлишків сала. Справді, якісний клінінг шкіри важко переоцінити. Однак багато дівчат сприймають це правило не зовсім коректно і починають використовувати продукти, які очищають шкіру «до скрипу».

Таким чином, день за днем відбувається порушення балансу гідроліпідної мантії з її подальшим пошкодженням. Шкіра стає більш вразливою, втрачає накопичену вологу і в спробі налагодити механізми природного зволоження активізує вироблення себуму. Жирність шкіри поступово підвищується, і в якийсь момент пори перестають справлятися зі збільшеним навантаженням. Так з`являються комедони — по суті, накопичений жир, який акумулює на собі пил та бруд. Тому у догляді пам`ятаємо золоте правило про те, що «все добре в міру».


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали