Як замаскувати жирне волосся: 3 прийоми

Стануть у пригоді під час відключення води

Навіть якщо ви дуже відповідальна дівчина, завжди бувають дні, коли банально немає часу, щоб помити голову. Також сьогодні українки зіткнулися з проблемою відключення води, що унеможливлює своєчасне планування рутини догляду за волоссям. Beauty-редакторка ELLE.UA Олена Бабіцька зібрала кілька перевірених лайфхаків і запевняє: зробити так, щоб жирне волосся мало пристойний вигляд, — можна.

Сухий шампунь

Для початку добре струсніть флакон, щоб усі компоненти перемішалися між собою. Далі акуратно розділіть волосся за допомогою гребінця на секції таким чином, щоб створити багато проділів. Чим більше їх буде, тим свіжішою вийде ваша імпровізована зачіска. Тому в цьому разі варто орієнтуватися на свої відчуття та ступінь забрудненості волосся.

Тримаючи флакон на відстані 20 см, розпилюйте вміст флакона на локони. Безумовно, можна використовувати сухий шампунь на всій поверхні пасом, проте hair-стилісти стверджують, що в цьому немає жодної необхідності — продукт відмінно спрацює, якщо наносити його на проділи.

Після нанесення залиште шампунь на волоссі буквально на хвилину, а потім акуратно помасажуйте волосся, трохи піднімаючи його біля коренів.

Прикореневий об’єм

Факт: жирне волосся відразу втрачає об’єм. Тому, щоб візуально замаскувати брудну голову, відтворіть ефектний об’єм у домашніх умовах. Наприклад, недбало укладене волосся не тільки має стильний вигляд, але й створює ефект об’єму. Використовуйте засоби для стайлінгу, щоб закріпити результат. Але не захоплюйтеся, щоб волосся не здавалося ще бруднішим.

Проділ на інший бік

Цілком очевидний лайфхак, про який ми часто забуваємо. Одне й те саме положення волосся викликає звикання, і воно починає опускатися вниз. Ми ж добиваємося протилежного. Зміщення проділу миттєво додасть бажаного об’єму і зробить жирність волосся менш помітною.


Реклама

Популярные материалы

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Що робити з випадінням волосся, якщо немає можливості піти до...


Як менше витрачати тепло вдома та що робити, якщо зникне опалення...


Читайте також
Популярні матеріали