Як замаскувати жирне волосся: 3 прийоми

Стане у пригоді під час відключення води

Навіть якщо ви дуже відповідальна дівчина, завжди бувають дні, коли банально немає часу, щоб помити голову. Також сьогодні українки зіткнулися з проблемою відключення води, що унеможливлює планування догляду за волоссям. Beauty-редакторка ELLE.UA Олена Бабіцька зібрала кілька перевірених лайфхаків і запевняє: зробити так, щоб жирне волосся мало пристойний вигляд, — можна.

Сухий шампунь

Для початку добре струсніть флакон, щоб усі компоненти перемішалися між собою. Далі акуратно розділіть волосся за допомогою гребінця на секції так, щоб створити багато проділів. Що більше їх буде, то свіжішою вийде ваша імпровізована зачіска. Тому в цьому разі варто орієнтуватися на свої відчуття та ступінь забрудненості волосся.

Тримаючи флакон на відстані 20 см, розпорошуйте вміст флакона на локони. Безумовно, можна використовувати сухий шампунь на всій поверхні пасом, проте hair-стилісти стверджують, що в цьому немає необхідності — продукт чудово спрацює, якщо наносити його на проділи.

Після нанесення залиште шампунь на волоссі буквально на хвилину, а потім акуратно помасажуйте волосся, трохи піднімаючи його біля коренів.

Прикореневий об’єм

Факт: жирне волосся одразу втрачає об’єм. Тому, щоб візуально замаскувати брудну голову, відтворіть ефектний об’єм у домашніх умовах. Наприклад, недбало укладене волосся не тільки має стильний вигляд, але й створює ефект об’єму. Використовуйте засоби для стайлінгу, щоб закріпити результат. Але не захоплюйтеся, щоб волосся не здавалося ще бруднішим.

Проділ на інший бік

Цілком очевидний лайфхак, про який ми часто забуваємо. Укладання волосся в одному й тому самому положенні призводить до звикання, тож воно починає опускатися вниз. Ми ж добиваємося протилежного. Зміщення проділу миттєво додасть бажаного об’єму і зробить жирність волосся менш помітною.


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали