Як за допомогою автозасмаги обдурити мозок і стати щасливішою

Засіб для ефекту ідеальної засмаги

Сьогодні всі ми живемо у стані хронічного стресу. Якщо раніше нас рятував відпустку у теплих країнах, то сьогодні можливість виїхати є не у кожного, а хтось просто не хоче залишати рідну країну. Тому можливість отримати гарну засмагу відтінку молочного шоколаду різко знизилася.

Якби справа була лише в естетичній складовій, то це було б ще нічого. Проте, всі ми знаємо, що золотиста шкіра краще за фотографії в Instagram нагадує про те, що відпустка тільки нещодавно завершилася. Щоб повторити цей ефект, вам знадобиться свіжий манго і пляшка автозасмаги. Можна обійтися і без манго, але ефективність методу із цим соковитим тропічним фруктом різко підвищується.

Насправді наш мозок досить легко обдурити, переконавши його, що ваша довгоочікувана відпустка на березі океану все ж таки відбулася. Крім того, гарна засмага допомагає приховати недоліки шкіри та фігури. Для цього скористайтесь автозасмагою від St.Moriz. Бренд — справжній експерт у справі створення штучної засмаги. Він випускає скраби, муси, місти, сироватки, спрямовані на поступове набуття ефекту засмаглої шкіри. Якщо ви новачок у цій справі, вибирайте автобронзат-мус для експрес-засмаги Fast Tan, а якщо давно «в темі», вам сподобається його інтенсивніша версія — автобронзат-мус St.Moriz Pro Medium. Найкраща автозасмага — це той, який не залишає слідів на одязі та плям на тілі. Ці саме такі. Крім того, підкуповує їхній нейтральний аромат — а це, як відомо, велика рідкість для автозасмаг.

Перед нанесенням дуже важливо якісно зволожити шкіру тіла лосьйоном або зволожувальним кремом, а також обробити нігті та кутикулу живильним маслом, щоб уникнути їх фарбування. Запам`ятайте техніку: автозагар завжди наноситься знизу вгору — все для того, щоб не створювати поперечні темні смуги на животі. Після використання засобу-автозасмаги варто утриматися від походу в душ на 6-8 годин, щоб відразу не змити пігменти, які фарбують.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали