Як вибрати тональний крем на теплий сезон для сухої, жирної та комбінованої шкіри

Як створити ефект бездоганної шкіри завдяки продуктам макіяжу

Вибір тонального крему — легка та одночасно складна річ. Можна знайти ідеальний тон, але не бути задоволеною консистенцією засобу. Тепла пора року — особливий період, який додає декілька вимог до тональних кремів і консилерів. Експерти легендарного парфумерно-косметичного дому Guerlain поділилися своїми порадами щодо ідеального тону та його корекції.

Як вибрати тональний крем на теплий сезон для сухої, жирної та комбінованої шкіри

Олексій Краєвський, тренінг-менеджер Guerlain

Незалежно від пори року підготовка до макіяжу — чи не найважливіший етап. Адже, якщо шкіра ретельно не очищена, не зволожена, навіть найкращий у світі макіяж не впорається зі своїми завданнями. У період активного сонця окрім зволоження важливим елементом є сонцезахисний крем (сироватка чи бальзам). І якщо ваш тональний засіб не має позначки про захист від ультрафіолету, обов’язково основою мають бути креми проти UV-променів різної довжини.

Тип шкіри також має бути важливим фактором для вибору консистенції засобу. Жирна шкіра потребує високої щільності тонального й одночасно легкості та оксамитово-матового результату. Перше — щільність покриття, для того щоб вирівняти текстуру шкіри, а друге — легкість консистенції, для того щоб шкіра дихала, а зазвичай розширені пори не були забитими кремом.

Зневоднена та суха шкіра потребують багато зволожувальних компонентів у тональному засобі, а результат має бути більш сяйнистим. Комбінований тип шкіри також потребує дбайливого догляду. Жирна Т-зона вимагає більш оксамитового тону, а частіше за все зневоднені вилиці очікують на ефект зволоження, наче після термальної води.

Олена Трепачук, консультантка-візажистка Guerlain

Гарячим літом чи в прохолодну пору року надзвичайно легка флюїдна консистенція вирівняє візуально тон і подарує легке відчуття поцілунку сонця на вашій шкірі. На прикладі нового тонального Terracotta Le Teint, який миттєво відтворює сяйнистий, стійкий і бездоганний колір обличчя, наче після тривалої відпустки, я пропоную спробувати абсолютно нову консистенцію в макіяжі та згадати базові правила макіяжу.

Завдяки цьому засобу шкіра виглядає відпочилою, з легким оксамитовим сяйвом. Лише один дотик — саме там, де це потрібно, за допомогою нової техніки нанесення Tap & Zone (на ділянки обличчя, які ви хочете удосконалити), щоб отримати надлегкий ефект другої шкіри. Цей флюїд пасує будь-якому типу шкіри, але потребує основи з UV-захистом через свою інноваційну консистенцію рідкої пудри. Для сухої чи зневодненої шкіри перед Terracotta Le Teint я обов`язково наношу зволожувальний крем з UV-фільтрами.

Новий консилер Terracotta можна наносити як після тонального, так і до нього. Він поєднує в собі довготривалу дію рідкого коректора і розмите сяйво коригувальної пудри. Для шкіри більш елегантного віку ми можемо використовувати тональний і консилер Terracotta — так само як і для молодої шкіри. Треба тільки пам`ятати, що є важливі нюанси в нанесенні. Щоб не підкреслити зморшки, тональні засоби бажано не наносити щільно на рухомі частини обличчя. Якщо міміка багата, «жива», навіть найкращий крем може накопичуватись у складочках та підкреслювати їх. Тому після нанесення крему на добре зволожену шкіру я рекомендую додатково обробити саме рухомі ділянки обличчя чистим пензлем (наприклад, кабукі), щоб упевнитися, що там немає надлишків тонального.

Для більш зрілої шкіри додатковим засобом може стати основа-праймер. Буде як у художника, який спочатку ґрунтує полотно, а потім вже створює шедевр. Так саме з праймерами. А компактна чи розсипчаста пудра — чудовий закріплювач для тонального крему і консилеру.

Сєда Баранова, консультантка-візажистка Guerlain

Для клієнтів будь-якого віку першим кроком в моїй роботі є очищення, зволоження та живлення шкіри, а також регулярні пілінги (із гомажем чи скрабом) та поживні маски. Тільки після цього я розпочинаю робити макіяж. Кожному важливо з`ясувати для себе, який тип тональних більше подобається, який варіант покриття пасує — легкий чи більш щільний. На прикладі двох варіантів тональних кремів Parure Gold Skin (матового та для сяяння шкіри) я розповім свої ноу-хау.

Жирна чи комбінована шкіра — не завжди проблема, якщо не забувати регулярно зволожувати шкіру та обрати в нашому випадку матовий Parure Gold. Але, навіть через його назву, він не залишає шкіру з ефектом пергаменту, а дарує ефект оксамиту. Жирний блиск зникає, натомість з`являється красивий, рівний тон, що ніби сяє з глибини. Цей тональний крем забезпечує теплостійкість та пролонгований ефект абсорбції надлишків діяльності сальних залоз в Т-зоні. Саме те, що ми хотіли! Ще один важливий бонус — це захист шкіри SPF 15 і PA+++ (захист від променів А).

Для більш зрілої шкіри я використовую сяйнисту версію Parure Gold — від чудово «тягнеться», навіть якщо ви наносите не спонжем чи пензлем, а пальцями. Але для зморщок я все ж таки рекомендую пензель чи спонж-блендер. Це гарантує, що не буде надлишків засобу. Для корекції тону та додаткового сяяння я використовую Precious Light — чарівна паличка, завдяки якій зникають темні кола чи порушення пігментації. При чому — якщо темні кола занадто яскраві, я використовую коректор до тонального крему. А вже після нього, якщо потрібно, можу ще раз зробити декілька корегувальних дотиків.

Зараз багато брендів пропонують один номер тону з різними підтонами — більш теплим чи холодним, позначають їх літерами N (нейтральний), C (холодний), W (теплий). Тому, не менш важливий крок — правильний вибір свого підтону. В коректорах чи консилерах (у перших покриття зазвичай більш щільне) найбільше обирають нейтральний підтон, який пасує теплому чи холодному тону, адже функція цього продукту додаткова. Наприклад, у консилері Terracotta всі номери збігаються з номерами однойменного тонального, а підтон в них — нейтральний. 

Як візажист, я іноді комбіную різні макіяжні фініші тональних кремів. Особливо, якщо шкіра комбінована. Для Т-зони я використовую крем, що матує, для периферійних зон — сяйнистий тональний. Так само з номерами кремів — іноді, для того, щоб шкіра виглядала ідеально, я можу використати два тони кремів. Таким чином ми отримаємо максимальну колірну корекцію, а рум`яна теплого та холодних відтінків додадуть ще більше натуральності шкірі.

Взагалі, сучасні продукти макіяжу — це безмежне поле для творчості та бездоганних результатів!


Реклама

Популярні матеріали

Пампухи до Різдва: готуємо традиційну українську страву


Новорічний френч: трендовий святковий манікюр


Ювелірний дім SOVA презентує святкову колекцію прикрас, натхнену...


Читайте також
Популярні матеріали