Як правильно використовувати сухий шампунь

Незамінний засіб під час війни

Багато хто любить чисте до скрипу волосся. І тільки саме волосся не любить такого поводження. Насправді надмірна охайність порушує pH-баланс волосся і позбавляє його ліпідів, необхідних для гладкості та блиску. До того ж за миттям неминуче йде укладання. А це додатковий стрес для локонів та вашої психіки. Тому привчіть себе через раз, замість того щоб бігти в душ, використовувати сухий шампунь.

Крім того, сухий шампунь незамінний на кожному туалетному столику зараз, коли відключення води у будинках українців стали регулярними. Незважаючи на популярність цього засобу, про його правильне використання знають не всі.

Як правильно використовувати сухий шампунь?

Для початку добре струсніть флакон, щоб усі компоненти перемішалися між собою. Наприклад, крохмаль в аерозольних формулах часто осідає на дно, тому без «струсу» не обійтися.

Після цього акуратно розділіть волосся за допомогою гребінця на секції таким чином, щоб створити багато проділів. Чим більше їх буде, тим свіжішою вийде ваша імпровізована зачіска. Тому в цьому разі варто орієнтуватися на свої відчуття та ступінь забрудненості волосся.

Тримаючи флакон на відстані 20 см, розпилюйте його вміст на локони. Безумовно, можна використовувати сухий шампунь на всій поверхні пасом, проте hair-стилісти стверджують, що в цьому немає жодної необхідності — продукт відмінно спрацює, якщо наносити його на проділи.

Після нанесення залиште шампунь на волоссі буквально на хвилину, а потім акуратно помасажуйте волосся, трохи піднімаючи його біля коренів.


Реклама

Популярные материалы

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Що робити з випадінням волосся, якщо немає можливості піти до...


Як менше витрачати тепло вдома та що робити, якщо зникне опалення...


Читайте також
Популярні матеріали