Як надати тонкому волоссю об'єм: 7 лайфгаків

Легко та швидко вирішуємо проблему в домашніх умовах

Відсутність об`єму — проблема, з якою стикається багато власниць тонкого волосся. Особливо це турбує нас узимку, коли шапки за секунди псують найрозкішнішу укладку. Але не всі знають, що проблему можна легко вирішити в домашніх умовах. Ми підготували для вас 7 найдієвіших лайфгаків, за допомогою яких ваше волосся гарантовано стане більш об`ємним, як у зірок Instagram.

Скористайтеся праскою для волосся

Висушіть волосся після миття голови. Розчешіть, потім розділіть їх на частини. Візьміть пасмо, захопіть праскою біля коріння і зробіть півоберта. Не забудьте почекати, поки пасмо охолоне. Пам`ятайте, що не варто зловживати таким прийомом, адже це може пошкодити волосся.

Зробіть пучок на ніч

Після прийняття душу перед сном зробіть високий недбалий пучок. До ранку вже висохле волосся має бути хвилястим і об`ємним.

Використовуйте засоби правильно

Підбирайте кондиціонер і маски безпосередньо під своє волосся, а шампунь — за типом шкіри голови. Також дуже важливо навчитися правильно їх використовувати. Намилювати волосся потрібно тільки біля коріння, тому, що зайва кількість шампуню може пошкодити волосся і зробити його сухим. А ось кондиціонер, навпаки, наносьте саме на пасма, щоб зробити їх більш зволоженими.

Зробіть недбалу укладку

Недбала укладка волосся виглядає не тільки стильно, але і створює ефект об`єму. Використовуйте засоби для стайлінгу, щоб закріпити результат. Але не захоплюйтеся, щоб волосся не здалося брудним.

Змістіть проділ на протилежний бік

Цілком очевидний лайфгак, про який ми часто забуваємо. Одне й те саме положення локонів викликає звикання, і волосся починає опускатися вниз. Ми ж добиваємось зворотного. Зміщення проділу миттєво додасть бажаного об`єму.

Сушіть локони вниз головою

Звучить дуже просто, але це насправді працює. Після миття нахиліться вперед, опустіть голову і починайте сушити волосся феном від коріння в такому положенні. Якщо у вас є чубчик, то його краще сушити як завжди. Можете почати укладати волосся, коли воно буде трохи вологим.

Використовуйте сухий шампунь

Цей засіб варто використовувати якомога рідше, щоб не нашкодити здоров`ю волосся. Щоб додати додатковий об`єм, нанесіть сухий шампунь на чисте волосся, як тільки висушите його. Не варто чекати, доки воно перестане бути чистим, адже тоді бажаний результат буде не таким помітним.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали