Використання автозасмаги: 5 питань, які виникають у кожної дівчини

Секрети, які зроблять вашу шкіру залотисто-засмаглою, наче ви щойно повернулися з відпустки на океані

Сьогодні у більшості українок немає можливості або бажання ніжитися на білому піску на морському узбережжі. Натомість варто спробувати автозасмагу — щонайменше для очевидного візуального ефекту і щоб потішити насамперед саму себе. Крім того, автозасмага дає підсвідомий сигнал про те, що ви побували на сонці. А отже, настрій при погляді на шкіру відтінку молочного шоколаду поліпшується!

Як обрати зволожувальний лосьйон-автозасмагу для тіла та обличчя? Чи можна наносити автозасмагу на обличчя? Яка найкраща автозасмага для обличчя? Скільки тримається автозасмага на обличчі?

автозасмага автозасмага st moriz

Beauty-редакторка ELLE.UA Олена Бабіцька поспілкувалася з експертами бренду St Moriz та дізналася відповіді на ці та інші найпопулярніші питання, які виникають у кожної дівчини при використанні автозасмаги.

Як підготувати шкіру до нанесення автозасмаги?

Перед нанесенням автозасмаги, якщо ви хочете отримати бездоганну засмагу, необхідно зробити пілінг/скрабування. Переваги для оновлення та очищення шкіри безмежні. Додавши скрабування до свого щотижневого догляду, ви добре очистите шкіру та пори від забруднень. Це допомагає запобігти закорковуванню пор та появі акне.

Окрім покращення кровообігу та лімфодренажу, пілінг/скрабування також допоможе вирівняти тон шкіри. Для довготривалої засмаги завжди рекомендую робити пілінг/скрабування щодня протягом 2-3 днів перед нанесенням засобів. Це гарантує, що ви позбудетеся будь-якої попередньо створеної засмаги, неактивних клітин шкіри та покращите її поверхню. У  цей же період щедро та якісно зволожуйте тіло.  Це, зрештою, дасть вам золотисте сяйво та ідеальну засмагу, яка не тільки довше збережеться, але й рівномірно зійде.

Які найбільш розповсюджені помилки під час нанесення автозасмаги в домашніх умовах?

Помаранчеві зони між пальцями рук та ніг — стандартна проблема автозасмаги. Зволожуйте ці ділянки трохи більше до та після нанесення автозасмаги. 

Друга проблема пов`язана із забуванням використовувати автозасмагу на ділянці шкіри вух та шиї. Це дуже збиває і залишає ці зони помітно білішими. Це потрібно робити в останню чергу, залишками засобу, який увібрала рукавичка.

крем автозасмага

Що робити, якщо я зробила помилку під час нанесення автозасмаги? 

Це залежить виключно від типу помилки. Якщо під час нанесення була виявлена проблематика, пропущена зона та/або є різниця між відтінками — не бійтесь наносити ще один шар автозасмаги, рухаючись у напрямі росту волосся. Це в жодному разі не зашкодить відтворенню засмаги. Ще одна поширена помилка — занадто багато засобу на рукавичці, що може стати причиною нерівномірно розподіленого засобу і контрасту відтінків. Уникайте великої кількості засобу на рукавичці, робіть все послідовно. Якщо все зовсім пішло не так, як ви планували, то просто використайте пінку для видалення засмаги St Moriz Professional Self Tan Remover і теплий душ. 

Як краще зберегти ефект автозасмаги, як часто потрібно наносити автозасмагу?

Ви можете наносити автозасмагу повторно стільки разів, скільки вважаєте за потрібне, орієнтир — значні зміни у відтінках. Наша порада: наносьте автозасмагу повторно 1-2 рази, після чого зробіть перерву на ретельне очищення та скрабування тіла, а потім починайте процес заново. 

У засобах для обличчя такої потреби немає. Вони всі гарно адаптовані та мають накопичувальний ефект: якщо ви припиняєте їх використовувати, ефект засмаги зникає повільно та непомітно. Наша рекомендація: через 3-4 дні після нанесення мусу для автозасмаги тіла використовуйте легкі лосьйони з ефектом автозасмаги по типу зволожувального лосьйону для поступової засмаги St.Moriz Professional Tanning Moisturiser та лосьйону для одноденного ефекту засмаги тіла та обличчя від St. Mortiz, щоб підкреслити ефект засмаги та надати шкірі сяяння. 

автозасмага для тіла

Що робити, щоб якісно та швидко вивести автозасмагу? 

Запам`ятайте, автозасмага виводиться погано тільки з сухої та зневодженої шкіри. Тому пийте багато води, зволожуйте шкіру вранці та ввечері, за необхідності швидкого виведення використовуйте відповідні засоби по типу пінки для видалення засмаги St Moriz Professional Self Tan Remover та/ або гліколевого пілінгу для видалення засмаги St Moriz Advanced Glycolic Peel Tan Remover, а ще прийміть теплу ванну.


Реклама

Популярні матеріали

7 причин, чому ви не можете знайти кохання


10 ознак, що ви п'єте мало води


Повний нумерологічний Таро-прогноз на липень 2024 року


Читайте також
Популярні матеріали