Вибір редакції: beauty-образи від Sandler Wellness Center

Підготовка до важливого заходу

Днями журнал ELLE провів церемонію нагородження міжнародної премії WOMAN OF IMPACT, під час якої відзначив сильних та незламних жінок, які присвячують своє життя соціально важливим ініціативам та своїм прикладом доводять, що українкам все до снаги. Дрес-кодом заходу було оголошено Black & White, що, звісно, задало стриманого і водночас елегантного настрою цьому вечору. Оскільки палітра образів була лаконічною, важливими акцентами стали зачіски та макіяжі. Редактори ELLE довірили цю важливу місію б’юті-простору Sandler Wellness Center: перукарям-стилістам Наталії Задоєнко, Ользі Гульчак та Ользі Красильніковій і візажистам Марії Дмитрієвій та Міті Грибко.

Майстри врахували побажання, проаналізували заплановані луки, поділилися своїми професійними порадами й зробили beauty-перевтілення, про які редактори і мріяли. Від привітної усмішки дівчат на рецепції, від чашки кави, дбайливо поданої при першому вашому бажанні, до високоякісного сервісу стилістів і візажистів — кожна хвилина перебування у Sandler Wellness Center сповнена тільки позитивного досвіду, релаксу і приємних вражень.

Повний фоторепортаж із вечора WOMAN OF IMPACT і готовими образами всіх присутніх ви можете переглянути за посиланням, а зараз пропонуємо трішки бекстейджу: дивимося, як у Sandler Wellness Center готували до премії редакцію ELLE.

 

Sandler Wellness Center: м.Київ, вул.Князів Острозьких, 23 (перед центром облаштовано паркінг для гостей).


Реклама

Популярні матеріали

Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Наука, наукині й ШІ в Україні


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

«Розвантажувальний» поп-ап спейс в Unit City

Популярні матеріали