Від розтяжок, для еластичності та зміцнення шкіри: крем, що зробить тіло досконалим

Продукт, який вирішує всі питання щодо фігури

Багато хто з дівчат доглядає за шкірою обличчя, часто залишаючи поза увагою тіло. Але існує продукт, який справді покращує якість шкіри та бореться з недосконалостями, а також працює на омолодження. Парижани з Eisenberg розробили антивіковий догляд за тілом, що ідеально підходить для щоденного застосування і рекомендують його як доповнення до будь-якої дієти чи detox-програми.

Instagram: @izabelgoulart

Крем Soin Liftant Corps відрізняється щільною текстурою, яка швидко вбирається та не залишає слідів на одязі. У складі працюють вітаміни Е і С, які мають потужну антиоксидантну дію і захищають клітини від вільних радикалів, формулу Trio-Molecular і олігопептид мікроводоростей. До речі, глобальні дослідження мікроводоростей показали, що їхні амінокислоти мають склад, аналогічний людському колагену. За рахунок цього вони стимулюють синтез колагену I і III типів і роблять тканини більш еластичними. Також активується вироблення еластину, кількість якого зменшується з віком, що призводить до появи розтяжок.


Цей крем підвищує пружність та еластичність шкіри, зміцнює її, зменшує видимість розтяжок. Доповніть їм свою фітнес-рутину, і автори обіцяють, що через 4 тижні тіло наблизиться до параметрів супермоделей.через 4 недели тело приблизится к параметрам супермоделей.

 


 

 


Реклама

Популярные материалы

Все, що потрібно знати про суд Джонні Деппа та Ембер Герд


Поліція затримала жінку, яка ввімкнула сирену повітряної тривоги...


Княгиня Шарлін публічно прокоментувала чутки про розлучення із...


Читайте також
Популярні матеріали