Важливе питання: чи можна робити лазерну епіляцію влітку

Розвінчуємо популярні міфи

Питання про те, чи можна засмагати та перебувати на сонці після лазерної епіляції, турбує багатьох дівчат. Багато хто впевнений, що після видалення волосся лазером шкіра більш схильна до пігментації та чутлива до агресивних сонячних променів. Саме тому в перші два-три тижні після лазерної епіляції дівчата утримуються від засмаги та довгого перебування під прямими сонячними променями.

Ексклюзивно для ELLE.UA founder мережі SoBeauty, засновниця єдиної в Європі Академії епіляції, топспеціалістка епіляції з 15-річним досвідом Юліана Пономарьова розвінчує міфи про епіляцію в сезон активної інсоляції.

Існує міф, що лазерна епіляція влітку є небезпечною та неефективною. Проте насправді ефективність лазерної епіляції не залежить від сезону. Багато людей хвилюються, що у літній період можуть виникнути опіки або що потрібно чекати протягом двох тижнів після засмаги для безпечної процедури лазерної епіляції. Ще один міф — про можливу пігментацію до або після проведення процедури лазерної епіляції. Однак одразу варто зазначити, що пігментацію часто викликає саме фото-, а не лазерна епіляція.

У чому ж різниця між ними?

Фотоепіляція передбачає використання світлового випромінювання, яке нагріває всю поверхню. Під час її проведення підвищується фотосенсибілізація шкіри, і, дійсно, існує висока ймовірність появи пігменту.

Лазерна епіляція здійснюється за допомогою лазерного випромінювання та спрямована виключно на пігмент волосся. Єдиний випадок, коли можлива поява пігменту при лазерної епіляції, — наявність травматизації шкіри (опік після процедури, фолікуліт чи фотодерматит). Проте у разі правильного проведення лазерної епіляції це виключається. 

У SoBeauty ми працюємо з різними типами шкіри: від білої до засмаглої, включаючи афроамериканську. Але за допомогою нашої унікальної методики та сучасних апаратів ми не обпалюємо шкіру, не перегріваємо її, а зосереджуємося виключно на темних волосках, не пошкоджуючи інші тканини. Тому епіляція влітку у нас безпечна.

Основна рекомендація полягає у тому, щоб уникати прямого сонячного проміння щонайменше 3 дні до та після процедури. Також важливо застосовувати сонцезахисний крем для додаткового захисту шкіри.

Ми рекомендуємо утриматись від засмаги саме 3 дні після епіляції у нас, тоді як інші клініки говорять про 7 або навіть 14 днів. Наші спеціалісти володіють великим досвідом роботи з засмаглою шкірою та знають, як ефективно проводити процедуру. За останні чотири роки ми виконали близько 45 000 процедур лазерної епіляції саме влітку, що свідчить про успішність і безпечність нашого підходу. Також ми розробили спеціальні протоколи, які дозволяють якісно і безпечно працювати з засмаглою шкірою.

Сучасні та потужні апарати Asclepion та Deka мають гнучкі налаштування, що ідеально підходять для нашої методики епіляції. Ми можемо налаштувати їхні параметри практично для кожного клієнта, забезпечуючи персоналізований підхід, який завжди більш ефективний


Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв з буряка


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали