Секрети ідеальної шкіри, що доступні кожній

Створюємо рівний тон обличчя та красивий ефект підсвіченості

Бездоганний колір обличчя в усі часи був символом краси, здоров’я та охайності. Навіть якщо ви не виспались, вранці часто маєте виглядати так, ніби через 5 хвилин вам потрібно вести церемонію вручення «Оскар». В різні епохи людство намагалося розв`язати питання ідеального кольору та сяяння шкіри. Тренінг-менеджер Guerlain в Україні Олексій Краєвський розповідає, що одним із перших до цього процесу долучився французький люксовий бренд Guerlain. Колись, ще в ХІХ столітті, його фахівці створили першу в історії помаду в стіку, лайнер для губ, зволожувальний крем, а сьогодні — тональний засіб з ефектом рідкої пудри.

Є золоті правила, які допоможуть шкірі виглядати неперевершено. Щоб і тон був рівним, і сяяння шкіри чи її оксамитова матовість були наче на обкладинці глянцу.

Перше правило — шкіра має бути регулярно доглянутою. Правильно підібрані демакіяжні засоби (пінки, муси або лосьйони) — must have кожної сучасної жінки. Важливо пам’ятати про пілінги та масаж обличчя. Чим краще в шкірі проходять крово- та лімфоток, тим краще вона виглядає, тим прекрасніше буде ваше відображення у дзеркалі. Після цього — зволожувальні та відновлювальні сироватки, олії, гелі чи креми. Вони чудові основи для рідких чи компактних тональних засобів. Поверхня шкіри стає ріномірною, гладкою та зволоженою.

Коли шкіра підготовлена, саме час наносити тон. Як краще його наносити? Руками, пензлем, кушоном — це залежить від ваших уподобань. У кожному варіанті є свої плюси. Кушон ідеально розподіляє рідкі засоби, але забагато «з’їдає». І коли ви вимиваєте його, то бачите, що мінімум чверть дорогоцінного тонального залишилась в мікроскопічних порах кушону. Нанесення подушечками пальців дозволяє відчувати та, начебто, контролювати консистенцію тональної основи. Але з кушоном та пензлем не завжди може конкурувати. Хіба що ви робите надлегкий макіяж, і тональний потрібен тільки як легка і напівпрозора корекція власного тону шкіри. Пензель, на відміну від кушона, «з’їдає» менше крему, але так само бездоганно розтушовує тон. Єдине «но» — не всі люблять дотик ворсу пензля до шкіри. Для рідких тональних засобів вже давно використовують синтетичний ворс: жодна тварина не постраждала при виготовленні таких незамінних аксесуарів.

Ще один важливий крок — це правильний вибір відтінку. Пам’ятаємо, що на долоні ми можемо відчути консистенцію, аромат тонального засобу. А ідеальний тон ми підбираємо, коли наносимо його на лінію контуру обличчя, ближче до шиї — щоб відтінки на контурі та шиї були ідентичними. Якщо вам подобається контурінг, ви можете використовувати більш темний колір, але ретельно розтушуйте його, щоб переходи були природними, а не театрально-кінематографічними.

Іноді звучать питання щодо коректорів, коли їх наносити — до чи після тонального крему. Все залежить від кожного конкретного випадку. Часто тональний крем дарує рівний здоровий тон, але коректор може висвітлити, візуально покращити деякі ділянки обличчя. Наприклад, зону навколо очей, або носогубні складки, чи будь-які недоліки. Якщо шкіра навколо очей занадто темна, можна нанести коректор, а потім тональним кремом ще більше вирівняти тон (якщо на тональному не вказано виключення зони під та над очима — можна сміливо, але обережно, наносити тональний і там). Обирати вам — «до» чи «після». В макіяжі головне — результат та довготривалість. А як це ви зробили — це вже ваші вподобання та власні секрети.

Щоб рідкий тональний засіб тримався якомога довше, бажано закріпити його компактною чи розсипчастою пудрою. Це позбавить вас небажаних слідів на мобільному телефоні чи одязі.

Деякі з нових тональних засобів обіцяють стікість та неперевершений результат. Цього року Guerlain представив нову тональну основу Terracotta Le Teint з ефектом рідкої пудри. Terracotta — це славнозвісна лінія засобів для ефекту засмаги, в яку входить одна з перших у світі пудр-бронзантів. Але Terracotta Le Teint — це універсальний тональний засіб для ідеального кольору обличчя, від самого світлого до самого темного.


Реклама

Популярні матеріали

Пампухи до Різдва: готуємо традиційну українську страву


Новорічний френч: трендовий святковий манікюр


Це база: чорні пуховики, які ніколи не вийдуть з моди


Читайте також
Популярні матеріали