Робимо трендовий макіяж «котяче око»: проста техніка від візажистки

Для максимально спокусливого погляду

Візажистка із 10-річним стажем Дарія Діброва розповіла ELLE.UA про те, як виконати макіяж «котячого ока», або cat eye. У TikTok у всіх б`ютіголіків це ультрапопулярний makeup-тренд. Візажистка радить звернути на нього увагу, адже цей макіяж доречний на будь-якому заході.

Мета такого макіяжу — зробити ваші очі більш розкосими, тобто підняти та витягнути зовнішній куточок ока і звузити внутрішній.

Дарина ділиться своїми секретами, як виконати макіяж «котяче око» правильно:

1. Обов`язково наносимо на всю рухливу повіку базу під тіні або кремові тіні, які теж служать як підкладка під сухі тіні (колір залежить від ваших побажань).

2. Беремо гелевий олівець, добре промальовуємо міжресничний ряд, у відкритому положенні ока виводимо зовнішній куточок і вимальовуємо внутрішній куточок, трохи загострюючи та продовжуючи його. Для більш вечірнього варіанту також промальовуємо олівцем нижню повіку, виводимо лінію, з`єднуємо з лінією верхньої повіки.

3. Важливий момент: щоб макіяж виглядав ефектніше, олівець відразу розтушовуємо і закріплюємо тінями в колір олівця. Якщо ж хочете зробити легкий варіант котячого ока, можете не промальовувати олівцем нижню повіку, а обійтися тінями натурального відтінку.

4. Не забуваємо підсвітити світлими сатиновими тінями внутрішню повіку та лінію під бровою.

5. На середину рухомого віку нанесіть гарний мерехтливий колір, якщо у вас планується вечірній макіяж.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали