Процедури для швидкого схуднення й омолодження, на які потрібно записатися перед Новим роком

На них варто записатися в грудні, щоб сяяти в новому образі в святкову ніч

Перед Новим роком нам хочеться розібратися з усіма проблемами, роздати борги та позбутися недоліків зовнішності, які позбавляють впевненості в собі. Щоб отримати помітний і стійкий результат у максимально швидкі терміни, не обійтися без допомоги пластичного хірурга. Ексклюзивно для ELLE.UAлікар-хірург, пластичний хірург і експерт з 14-річним стажем Роман Королюк розповів, на які процедури варто записатися у грудні, щоб встигнути реабілітуватися та бути королевою новорічного балу.

1. Блефаропластика (пластика повік)

Якщо операція проводиться під місцевою анестезією, ви одразу повертаєтесь додому. На роботу можна ходити навіть зі швами, які знімають на 5-7 добу після операції. Повністю зникають синці та набряклість через 10-14 днів.

2. Мамопластика

З розвитком сучасних технологій навіть після, здавалося б, травматичної операції — збільшення грудей імплантами, можна швидко відновитися. Після операції потрібно залишитися в стаціонарі на 1 день, больовий синдром не настільки виражений, як це було колись. До роботи ви зможете повернутися вже через 7-10 днів. А компресійну білизну потрібно носити протягом 1 місяця.

3. Ліпосакція та ліпофілінг

Це процедури зменшення жирової тканини, після яких ви отримаєте виписку на наступний день або ж навіть у день проведення операції. Потрібно носити компресійну білизну протягом 1 місяця, проте повернутись до роботи можна вже через 5-7 діб.

4. Хейлопластика (пластика губ)

Після операції пацієнт може повернутися додому в той же день. Шви тоненькі та малопомітні, набряки чи синці переважно відсутні або незначні. Тому через 7 днів знімаємо шви та пацієнт може повертатися до звичного життя і роботи.

5. Видалення грудок Біша

При операції поверхневі шви взагалі відсутні, тому до роботи або ж святкування свят ви можете повернутися через 3-5 днів. Повністю післяопераційні рани загоюються протягом двох тижнів.

6. Глютеопластика (збільшення сідниць імплантами)

Як і при мамопластиці, технології дозволяють значно зменшити реабілітаційний період, тож сідати ви можете відразу. Протягом 2-3 днів можливі больові відчуття, як після спортзалу. А вже через 7 днів можна повністю повертатися до роботи.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали