Причина появи прищиків, про яку ви не здогадувалися

Маленькі зміни режиму для чистої шкіри

Причин виникнення прищиків та запалень — сотні. Більшість із них ми зможемо назвати не замислюючись: це і велика кількість борошняного і солодкого в раціоні, і порушення функцій ШКТ, і дисбаланс гормональної системи, і неправильне очищення. Однак про не найочевиднішу, але важливу причину не здогадуються більшість дівчат.

Запам’ятайте: якщо ви мрієте про чисту шкіру, вам необхідно висипатися. Річ у тому, що, коли організм не отримує щодня повноцінний нічний відпочинок (сім-вісім годин), він починає інтенсивно виробляти гормон стресу кортизол. Крім інших неприємностей цей гормон відповідає за надлишкове вироблення шкірного себуму. Ось чому якісний сон такий важливий для природного очищення пор від токсинів, сальних пробок і ороговілих частинок у нічний час.

В ідеалі, щоб «включити» механізми перезапуску та детоксикації, слід лягати в ліжко не пізніше ніж о 23.00. Повірте, якщо вам вдасться зробити неможливе для мешканців кам’яних джунглів і заснути до півночі — через деякий час кількість прищиків зменшиться, а обличчя буде чистим і сяючим. Це і той самий «сон краси», який удосконалить шкіру без додаткових зусиль.


Реклама

Популярные материалы

Оголошено рейтинг найпопулярніших знаменитостей 2022 року


Теплі костюми на кожен день — must have цієї зими


5 багатошарових образів, які допоможуть пережити всі примхи...


Читайте також
Популярні матеріали