Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

Помилка у літньому догляді, яка може провокувати акне

Її робить кожна дівчина

Улітку за секунди позбавити нав’язливого жирного блиску на шкірі під силу тільки серветкам і пудрам, що матують. І якщо з першими все більш-менш зрозуміло, то у випадку з пудрами справа не така проста.

Безумовно, вбираючи надлишки себуму, що активно виділяється у спеку, цей засіб вирівнює тон шкіри і позбавляє прикрих відблисків на обличчі. Наносити розсипчасті пудри варто пухнастим пензлем, а кремові та компактні — спонжем.

Однак пам’ятайте, що, маючи справу з пудрами, дуже важливо не перестаратися з кількістю. Крім того що овердози засобу здатні забиватися в найдрібніші зморшки, тим самим підкреслюючи їх і роблячи помітнішими, вони ще й можуть провокувати появу акне.

Згадайте: як зазвичай ви використовуєте пудру? Як правило, у спекотний день ви дістаєте пудреницю приблизно щогодини, щоб усунути жирний блиск на поверхні обличчя. Швидше за все, ви не вмиваєтеся, а просто наносите новий шар пудри поверх макіяжу. Цей ритуал повторюється приблизно 8-9 разів на день, і надвечір у вас на обличчі з’являється «пиріг». Таким чином, через спеку себум виділяється активніше, ніж зазвичай, ви «перекриваєте» його пудрою, і ця історія повторюється кілька разів на день.

Не дивно, що в процесі створюється парниковий ефект, що провокує появу комедонів, спалахи акне та подразнення. Ось чому не варто занадто старатися з пудрою: краще використовувати серветки з рисового паперу для промокання, а в ідеалі — очищати шкіру перед нанесенням нового шару пудри.


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали