Питання косметологу: як зменшити жирність шкіри у спеку

Покрокова інструкція

Коли термометр демонструє +28 градусів, на підвищену жирність скаржаться навіть власниці сухої шкіри. У теплий сезон шкіра продукує більше шкірного сала, що неминуче призводить до появи некрасивого блиску на поверхні.

Про те, як зменшити жирність шкіри у спеку, розповідає косметологиня салону «Beauty Zone» та тренерка компанії «Б’юті Бутік Україна», офіційного дистриб`ютора Biologique Recherche в Україні Світлана Максимейко.

Досить важливою складовою є очищення шкіри. Через те, що першою помилкою в очищенні є використання препаратів які очищують «до скрипу» і дають протилежну дію. Річ у тім, що, на занадто агресивне очищення шкіра буде реагувати навпаки збільшенням вироблення себуму.

Першим кроком для зменшення жирності є використання фізіологічного очищення, яке не буде руйнувати захисний бар`єр шкіри. Дуже добре, якщо воно м’яко очищує і не стимулює гіперсекрецію сальної залози, а також має допоміжні екстракти для себорегуляції — мірри, мірта, екстракт цибулі та тім`яну. 

В ідеалі клінзери не мають містити хімічних компонентів ПАР, мають додаткові масла, які очищують шкіру м’яко, не травмуючи її. 

Далі слід додати себорегулюючі й очищувальні маски на основі каоліну и дріжджів 2 рази на тиждень, які будуть нормалізувати роботу сальної залози.

А також введіть у свій догляд зволожувальні засоби, тому що жирну шкіру обличчя потрібно зволожувати. Якщо не поповнювати запаси вологи в клітинах, це може погіршити стан шкіри. Сальні залози, що недоотримують вологу, ще активніше виробляють себум, жирність ще більше збільшується. Це можуть бути емульсії та креми з нежирною основою.


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали