Упродовж століть скребок гуаша був базовим інструментом традиційної китайської медицини, відомою своєю здатністю покращувати кровообіг, знімати напругу та сприяти сяючому кольору обличчя.
Масаж гуаша люблять Міранда Керр, Ромі Стрейд, Гвінет Пелтроу та екоактивістка, засновниця компанії Glossary Organic Products та екофонду Glossary Foundation, амбасадорка міжнародної організації No More Plastic Анастасія Цибуляк. Масажна терапія зі скребком гуаша стимулює м`язи, шкіру і лімфатичну систему та призначена для розслаблення м`язів обличчя, зняття напруги і зменшення стресу. Вправи із гуаша для обличчя дійсно допомагають поліпшити зовнішній вигляд, зміцнити й тонізувати м`язи обличчя, посилити кровообіг і навіть розгладити зморшки.
Масаж гуаша: користь, ліфтинг-ефект, як правильно його виконувати
Ексклюзивно для ELLE.UA Анастасія Цибуляк підготувала корисний гід з масажу гуаша. Тут ви знайдете відповіді на питання: чи працює масаж гуаша, чи можна отримати ліфтинг-ефект від гуаша, як правильно робити гуаша?
Що таке гуаша
Це спеціальний скребок (з нефриту, рожевого кварцу, обсидіану та агату) і однойменна з ним давньокитайська техніка поліпшення овалу обличчя. Мабуть, це один із найбільш «стійких» skincare-трендів, який не здає позицій уже кілька років поспіль.
Причин використовувати гуаша кілька:
- Цей інструмент натуральний
- Ефективний
- Доступний кожному (особливо якщо порівнювати з дорогими девайсами)
- Зручний для використання в домашніх умовах і подорожах.
Масаж гуаша допомагає відтворити популярний makeup-тренд родом з Південної Кореї — glass skin, тільки без нанесення макіяжу. В його основі — ідеально доглянута, випещена шкіра.
Камені гуаша можуть бути доповненням до комплексу йоги для обличчя, або ж виступати самостійним і цілком повноправним інструментом для формування красивого овалу обличчя, зменшення набряклості й темних кіл під очима, а також лімфодренажу і доволі помітного ліфтингу.
6 «золотих» правил використання гуаша:
1. Особливу увагу приділіть якісному двоетапному очищенню шкіри перед масажем, щоб не спровокувати подразнення, запалення або спалахи акне. Спочатку нанесіть глибоко-очищаючу міцелярну воду Evolve Organic Beauty, а після змийте залишки макіяжу, надлишки себуму та забруднень за допомогою детокс-гелю або ензимної пудри з вітаміном С.
2. У жодному разі не варто використовувати масажер гуаша на сухій шкірі. У такому разі він може тягнути її та не здійснювати потрібних плавних рухів, які так необхідні для ефекту скульптурування і дренажу. Перед масажем нанесіть на обличчя улюблену олію або ж сироватку на масляній основі. Чудово підійде відновлювальна сироватка для обличчя з олією троянди Отто від Dr.Organic.
3. Не варто тримати масажер гуаша перпендикулярно шкірі. Він має майже лежати на ній, створюючи невеликий кут — максимум 15-20 градусів.
4. Не натискайте на масажер гуаша занадто сильно — він працює внаслідок активізації лімфотоку, а не через якість натискання.
5. Ніколи не водіть масажером гуаша «вперед і назад». Ваші рухи завжди мають бути в одному напрямку.
6. Регулярність — базове правило взаємодії із гуаша, якщо вашою ціллю є гарний ліфтинг-ефект.
Як працювати масажером гуаша:
Працювати скребком гуаша потрібно не по всьому обличчю, а виключно по масажних лініях:
- Від центру чола — до скронь
- Від крил носа — до скронь
- Від кінчика носа — вгору до центру чола
- Від куточків рота — до середини вух
- Від центру підборіддя до мочок вух.
Лайфхак: якщо у вас є глибокі міжбрівні зморшки, потрібно ретельно розгладити їх від міжбрівної складки до лінії росту волосся.
Подивімось майстер-клас від Міранди Кер, яка демонструє масаж гуаша покроково.