Ключові причини виникнення акне

Про які ви могли не здогадуватися

Акне — настільки серйозна проблема, що нерідко стає причиною виникнення депресії. Справді, вугрі та підшкірні прищі надають обличчю недоглянутого вигляду та зменшують рівень упевненості в собі.

Про ключові причини виникнення акне ексклюзивно для ELLE.UA розповідає лікар-косметолог салону Beauty Zone та технолог «Бьюті Бутік Україна», офіційного дистриб’ютора Biologique Recherche в Україні, Світлана Максимейко:

На появу вугрової хвороби впливають екзогенні та ендогенні фактори.

До екзогенних (зовнішніх) належать:

неправильний догляд за шкірою;

використання засобів, які закупорюють протоки сальних залоз та сприяють утворенню акне;

прийом лікарських препаратів, які були підібрані неправильно.

До ендогенних (внутрішніх) належать:

вплив гормонів на сальну залозу, внаслідок якого посилюється вироблення шкірного жиру;

захворювання шлунково-кишкового тракту;

проблеми у роботі ендокринної системи.

Основні проблеми, що виявляються при акне, починаються із зовнішніх чи внутрішніх чинників. Як наслідок, на шкірі ми бачимо збільшення кількості шкірного жиру, гіперкератоз, дисбаланс рівня pH, закупорку проток сальних залоз та утворення комедонів.

Після цього у шкірі створюються анаеробні умови і починає розвиватися бактерія Propionibacterium acnes, яка посилює висипання та сприяє появі нових елементів запального характеру.

Під час лікування акне дуже важливо впливати на всі ланки проблеми. Наприклад, бренд французької косметики преміумкласу Biologique Recherche має спеціальні продукти, які вирішують цю проблему і завжди призначаються тільки після діагностики у косметолога — залежно від стану шкіри. До них належать рослинне очищувальне молочко Lait U, легендарний лосьйон Lotion P50 і крем Dermopurifiante.


Реклама

Популярные материалы

Оголошено рейтинг найпопулярніших знаменитостей 2022 року


Теплі костюми на кожен день — must have цієї зими


5 багатошарових образів, які допоможуть пережити всі примхи...


Читайте також
Популярні матеріали