Ефективний догляд за проблемною шкірою: покрокова інструкція

Детокс, очищення, живлення, оновлення — ось так виглядає ідеальний сценарій догляду за проблемною шкірою

Сьогодні статистика свідчить, що 70% жінок у віці після 20 років страждають через недоліки шкіри — жирний блиск, розширені пори, висипи, нерівну фактуру, що виникла внаслідок вугрової хвороби, шорсткості тощо. Після 30-ти ця проблема зберігається у 60%. За оцінками дерматологів, мінімум 90% населення бореться з акне в той чи інший період життя.

Але не варто впадати у відчай — у пошуках розв`язання подібних питань невпинно трудяться сотні вчених по всьому світу. Глина, морські водорості, саліцилова кислота, ретинол, мигдаль, прополіс — ось лише неповний перелік компонентів, які вже довели свою ефективність.

Надмірно жорстке очищення сприймається шкірою як негативний вплив, у відповідь на подібну агресію шкіра миттєво реагує — і сальні залози починають працювати з подвоєною силою. Також за проблемної шкіри важливо стежити за чистотою не тільки обличчя і тіла, а й усього, що з ними стикається — рушників, постільної білизни.

Умивайтеся двічі на день водою кімнатної температури тільки руками, застосовуючи щадні засоби. Використовуйте паперові серветки, оскільки вологий рушник слугує ідеальним середовищем для росту бактерій. Після вмивання дайте шкірі висохнути щонайменше десять хвилин, перш ніж нанести будь-який засіб для догляду за шкірою. Увечері обов`язково протирайте обличчя тоніком або водою з часточками огірка й лимона.

Ефективний догляд за проблемною шкірою: покрокова інструкція

Зволоження

Власниці жирної шкіри часто десятою дорогою оминають зволожувальні та живильні засоби, чого робити категорично не можна. Обов`язково регулярно зволожуйте шкіру. Шукайте в складі засобів ретинол. Він сприяє швидкому загоєнню уражених місць і в багатьох випадках розгладжує рубці, що утворилися після вугрів і прищів. Перед кремом наносьте будь-яку сироватку з вітаміном С. Вона створює своєрідний фільтр, який дасть змогу шкірі увібрати рівно стільки вологи, скільки їй потрібно, і не запалитися.

Щоб пом`якшити обличчя і вберегти його від лущення та обвітрювання, спробуйте на ніч наносити спеціальну некомедогенну олію. 

Очищення 

Для глибокого очищення її від накопичених забруднень, надлишків себуму і залишків макіяжу використовуйте маски з глиною. Ми звикли вважати, що для максимального ефекту чистоти слід використовувати активні засоби для вмивання і спеціальні щітки. Дерматологи твердять в один голос: це протипоказано, оскільки може травмувати шкіру ще більше і поширити інфекцію.

Відновлення 

Один із методів корекції недоліків шкіри — шляхом насичення її глибоких шарів гіалуроновою кислотою. Гіалуронова кислота є компонентом, необхідним для повноцінного ділення клітин, що активно відбувається під час загоєння. Так, у відновлювальному періоді лікування шкіри постакне можна сміливо в Anywell Facial Bar на апаратну процедуру Dermadrop Hyal10, під час якої використовується сироватка із потужним комплексом гіалуронової кислоти.

Процедура допоможе розгладити поверхню шкіри, повернути їй природний колір, повертає їй водний баланс, звужує пори та знижує активність сальних залоз.

Косметична корекція

Щоб замаскувати недоліки, не наносьте на обличчя щільні тональні засоби. Краще вибрати щось одне, чи то камуфлювальну пудру, чи то коригувальний СС-крем. До речі, у своєму прагненні позбутися жирного блиску багато хто наносить на обличчя пудру шар за шаром протягом усього дня, що в корені неправильно. Адже шкірний жир все одно дуже скоро проступить крізь пудру і створить ефект брудної шкіри.

Окрім того, пудра може наглухо закоркувати пори та спровокувати запалення. Внесіть до списку покупок матувальні серветки та завжди носіть їх із собою.


Реклама

Популярні матеріали

Пампухи до Різдва: готуємо традиційну українську страву


Новорічний френч: трендовий святковий манікюр


Це база: чорні пуховики, які ніколи не вийдуть з моди


Читайте також
Популярні матеріали