Догляд за шкірою після зими: що потрібно змінити в новому сезоні

5 важливих правил, які не варто порушувати

Незважаючи на погоду, календарна весна у розпалі — прихід нового сезону передбачає не тільки зміну гардероба, але й догляду за шкірою, бо для неї цей перехідний період теж є досить стресовим. Національна тренерка Starlit, лікарка дерматологиня-косметологиня Анна Сталенна розповіла про важливі апдейти щоденної beauty-рутини, які значно покращать стан та вигляд вашої шкіри.

Шкіра після зими стає тьмяною, чутливішою та сухішою, періодично лущиться, можуть з’являтись висипи. В зонах активної міміки поглиблюються зморшки або з’являється більше дрібних. Ці стани виникають через мляве оновлення епідермісу, нерівномірний кровообіг і брак кисню.

Захист від сонця

Навесні сонця стає більше, а значить, використовувати засоби з SPF тепер набагато важливіше, ніж у зимові місяці. Тому, навіть якщо ви не бачите на небі сонця, все одно наносьте перед виходом на вулицю засоби з SPF 30 щонайменше.

Легкі текстури

З приходом весни варто змінити щільний зволожувальний крем на більш легкий. Власники комбінованої шкіри можуть вже з кінця березня зіткнутися з підвищенням жирності та небажаним блиском в Т-зоні, тому я раджу використовувати також зволожувальні креми з матувальною дією. 

Боротьба з тьмяністю

Антиоксиданти — компоненти, що необхідні шкірі для відновлення сяйва, повернення тонусу, посилення власного захисту та отримання яскравого тону обличчя. Найпотужнішим представником антиоксидантів є вітамін С, а моїм улюбленим засобом із ним — сироватка C-Tetra Luxe, Medik8.

Дбайливе очищення

Навесні важливо використовувати активні очищувальні маски, скраби та лосьйони. Для схильної до чутливості шкіри рекомендую тонік із РНА-кислотами Press & Glow від Medik8, для нормальної та комбінованої — тонік з інкапсульованою саліциловою кислотою Press & Clear та маску Natural Clay Mask, Medik8. 

Для вмивання раджу спробувати засоби, що додатково пом’якшують, на кшталт гідрофільної олії Lipid-Balance Cleansing Oil від Medik8, а також очищувальний крем Cream Cleanse, навіть якщо у вас жирна і комбінована шкіра. І пам’ятайте — жодного спирту у складі!

Інтенсивне зволоження

Щоб повернути шкірі здоров’я, сяйво, пружність і молодість, додайте до домашньої рутини засоби на основі гіалуронової кислоти. Незайвими будуть і професійні процедури для інтенсивності гідратації — раджу спробувати Medik8 Deep Hydration Facial.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали