Ідеї святкового макіяжу для вечірок від Givenchy

Образи від редакторів та інфлюенсерів

Для створення святкового образу для вечірок, які не закчексперти бренду Givenchy пропонують вам, по-перше, подбати про красу і здоров’я шкіри обличчя. Це можливо завдяки використання тонального засобу Prisme Libre Skincaring Glow Foundation. Його іноваційна формула містить 97% інгредієнтів природного походження, а 90% формули — компоненти, що дбають про шкіру. Таким чином ви покращуєте стан шкіри день за днем. Зафіксуйте ефект розсипчастою пудрою  Prisme Libre.

Порада від візажиста Givenchy: «Шкіра не монохромна. Для відтворення її природного кольору необхідно підібрати та змішати мінімум 4 кольори. Унікальне поєднання кольорів у розсипчастій пудрі Prisme Libre, серед яких є хайлайтер та коректор, її невагома текстура одночасно матує шкіру та надає їй природного сяяння».

Свіжий рум’янець створіть за допомогою перших у світі розсипчастих 4-колірних рум’ян. Їх нанесення — особливий веселий ритуал: струсіть футляр, нанесіть текстуру на щічки, розтушуйте її пухівкою.

Їхній колір підлаштовується до природи та інтенсивності світла, пігменти корегують кольорові недосконалості. Додайте до образу улюблену помаду — від нюдової до червоної.

Цієї зими у вас є унікальна можливість — придбати розсипчастий хайлайтер  Prisme Libre з різдвяної колекції. І не  забувайте про вашу візитівку — заборонений аромат L’Interdit Eau de Parfum Rouge!

Щоб повторити макіяж для вечірок, вам знадобляться такі продукти:

 


Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв з буряка


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали