Чому у мене з'являється пігментація на обличчі, якщо я використовую SPF 50?

Проблема, яку виявили після літнього сезону багато дівчат

Це може здатися містикою, але ластовиння і гіперпігментація на обличчі можуть з`являтися, навіть якщо ви по-чесному і своєчасно оновлюєте сонцезахисний крем. Як пояснити цей процес, ексклюзивно для ELLE.UA розповідає косметолог салону Beauty Zone та тренерка компанії «Б’юті Бутік Україна», офіційного дистриб`ютора Biologique Recherche в Україні, Світлана Максимейко.

В першу чергу хочу зазначити, що використання SPF 50 — це не 100% захист від ультрафіолету. По-перше, сонячне проміння в маленькій кількості все одно потрапляє на шкіру, а по-друге, на виникнення пігментації впливають і інші фактори — такі як гормональний дисбаланс, застосування лікарських препаратів, вікові зміни.

За активацію вироблення меланіну відповідає a-MSH, який реагує на сонячне проміння та впливає на тирозиназу. Своєю чергою, саме тирозиназа активізує процес вироблення меланіну в меланоцитах.

Мало хто знає, що при потраплянні сонячного проміння на тіло цей процес активізується і на обличчі. Саме тому так важливо захищати від надмірного впливу сонця також і тіло. 

Сонце є дуже потужним стимулятором фотостаріння. Для створення надійного щита варто використовувати безпечні сонцезахисні препарати, наприклад продукти Biologique Recherche, які містять діоксид титану та оксид цинку.

Діоксид титану та оксид цинку — мінеральні фільтри, виготовлені з частинок природного походження. Вони відбивають UVA- і UVB-промені, щоб захистити епідерміс від їхнього шкідливого впливу. На відміну від хімічних фільтрів мінеральні фільтри не проникають у шкіру і не викликають алергічних реакцій.

Варто звернути особливу увагу на засоби, які підсилені рослинними комплексами, — наприклад, рисовий ефір. Цей захисний ефір, отриманий із рису, є потужним антиоксидантом: він допомагає вловлювати фотоіндуковані вільні радикали, які викликають передчасне старіння шкіри. Його протизапальні властивості також допомагають заспокоїти шкіру, захищаючи її від шкідливого впливу сонця. А також в ньому є компоненти, які профілактують появу пігментації.

Синтезований освітлювальний пептид

Ще один супергерой у складі сонцезахисних кремів — синтезований пептид — має специфічну здатність пригнічувати меланогенез за допомогою комплементарного механізму і незалежно від тирозинази. Він стабілізує DOPAchrome і запобігає його перегрупуванню в DHI (дигідроксиіндол) або в його кислу форму DHICA, щоб блокувати меланогенез і, відповідно, появу гіперпігментації. Він діє, перехоплюючи сигнали від кератиноцитів, щоб стабілізувати їх і запобігти їхній трансформації в меланін. Ця додаткова дія допомагає підсилити освітлювальний ефект, щоб гарантувати яскравий, рівний колір обличчя.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


5 продуктів для трендового весняного макіяжу: вибір...


Куди піти у квітні: концерти, виставки та інші події, варті уваги...


Читайте також
Популярні матеріали