Акне в ремісії: як зберегти шкіру чистою надовго

Розглядаємо базові компоненти та продукти для догляду

Всі, хто мав акне, знають, що це проблема, що не вирішується раз та назавжди. Лікування акне — процес довготривалий та клопіткий. Але й опісля, щоб підтримувати шкіру чистою, сяйнистою та без висипів, необхідний спеціальний догляд. Ексклюзивно для ELLE.UA косметологи A.S. Laboratory розповіли про найдієвіші компоненти та продукти, які допоможуть доглядати за шкірою з акне в ремісії та надовго зберегти її в ідеальному стані.

Перше, про що потрібно пам’ятати в процесі лікування акне, — це хронічне захворювання шкіри. Одразу варто прийняти той факт, що ваша шкіра завжди потребуватиме ретельного догляду. Навіть коли ви разом з косметологом позбулися активних запалень та покращили зовнішній вигляд шкіри — досі є над чим працювати. Зокрема, позбутися плям постакне та рубців, а також запобігати появі нових запалень та рецидивів. Ця робота починається з правильного щоденного догляду за шкірою.

Якісне очищення

Варто мати у своєму арсеналі beauty-засобів більш м’яке очищення на щодень, а також засоби з кислотами. Для жирної проблемної шкіри ідеальний варіант — двофазне очищення, коли ви спершу використовуєте гідрофільну олію, а потім гель/пінку. Недостатнє очищення шкіри може стати причиною закупорення пор, що надалі призведе до рецидиву.

Топові перевірені засоби:

Ефективний засіб для вмивання IS Clinical Cleansing Complex

Мультикислотний гель-очисник для шкіри Medik8 Pore Cleanse Gel Intense

Очищувальний матуючий гель з саліциловою кислотою 2% DCL Active Mattifying Cleanser

Тонізація

Якщо ваша шкіра потребує додаткового зволоження, його можна компенсувати тонером. Або ж використовувати кислотний тонер, що буде підкислювати pH (у шкіри з акне рН зміщується в лужну сторону, що сприяє розвитку патогенної мікрофлори).

Топові перевірені засоби:

RejudiCare Pore Solution

Лікувальний тонер із саліциловою кислотою 2% для шкіри з акне і схильної до акне Obagi Medical CLENZIderm M.D. Pore Therapy

Відлущувальний тонер Cosmedix Purity Balance

Важливі компоненти

Якщо ви страждаєте від акне, обирайте креми та сироватки з кислотами, ретинолом або ніацинамідом для підтримання чистоти шкіри. Головне правило: не перебільшувати з кислотами та слідкувати за поєднуваністю елементів догляду. Так, наприклад, кислоти та ретинол чудово працюють разом для нормальної/проблемної шкіри. Але можуть викликати сухість та подразнення, якщо шкіра суха/чутлива.

Топові перевірені засоби:

Домашній мультикислотний пілінг для оновлення шкіри DCL Multi-Action Penta Peel

Багатофункціональна активна сироватка IS Clinical Active Serum

Зволожувальний флюїд для корекції висипів та комедонів DCL Clear Skin Anti-Blemish Hydrator

Базове зволоження

Якщо у вашому догляді присутні кислоти та ретиноїди — зволоження стає обов’язковим етапом догляду. Це може бути крем, сироватка або тонер чи міст. Засоби можна нашаровувати один на одний: наприклад, після ретинолу або під нього нанести зволожувальну сироватку (залежно від консистенції та типу ваших продуктів).

Топові перевірені засоби:

Потужна зволожувальна сироватка для обличчя IS Clinical Hydra-Cool Serum

Інтенсивна сироватка з гіалуроновою кислотою та NMF Medik8 Hydr8 B5 Intense

Пептидний крем для розгладження тонких ліній та зморшок DCL Peptide Plus Cream

Захист від сонця

SPF має стати вашим must have у щоденному догляді. Сонячне випромінювання діє на шкіру негативно та стимулює загострення різноманітних проблем зі шкірою. Окрім того, кислоти та ретинол підвищують чутливість шкіри до сонячного випромінювання, тому вона потребує надійного захисту.

Топові перевірені засоби:

Потужний тонувальний сонцезахисний крем для обличчя IS Clinical Eclipse SPF 50+ PerfecTint Beige

Сонцезахисний легкий крем для комбінованої/жирної шкіри Innoaesthetics Sun Defense SPF 50+ Oily Skin

Сонцезахисний крем для обличчя з матуючим і тонувальним ефектом Colorescience Sunforgettable Face Shield SPF 50 Matte


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали