5 видів помад, без яких не обійтися кожній дівчині

Засоби, які зроблять губи досконалими

Жіноча косметичка ― лабіринт Мінотавра. Однак у цьому лабіринті є важливі пункти, на які варто звернути увагу. Помади ― один із ключових моментів. Ми зібрали 5 видів помад, без яких вам не обійтися.

Гігієнічна безбарвна помада

Це може бути захисний бальзам із густою формулою та всілякими фільтрами або гігієнічна зволожувальна помада, яку можна за сумісництвом використовувати як базу для основного кольору. Незалежно від того, чи маєте ви велику колекцію доглядових засобів для губ або цей тюбик ― єдиний її елемент, простий безбарвний бальзам повинен бути завжди під рукою ― це така ж необхідна і повсякденна річ, як пластир.

Помада-блиск

Завдяки своїй формулі вони ідеальні для легкого макіяжу, а губи ними можна нафарбувати навіть у кабіні ліфта. І ніхто не здогадається про ваші ранкові баталії між «поспати довше» та «прийти красивою» і про те, що фарбувалися ви вже на півдорозі на роботу.

Помада натурального відтінку

Такі помади завдяки своєму відтінку однаково добре виглядають і як елемент натурального макіяжу, де йде ставка на природну красу, і як доповнення до вечірнього макіяжу повік. Ця їхня багатофункціональність вимагає виваженого підходу до вибору відтінку: потрібно врахувати тон шкіри, колір волосся та очей і навіть форму губ. Зате придбання правильної помади nude знімає безліч проблем і породжує почуття ейфорії, яке можна порівняти хіба що з покупкою ще однієї пари туфель, що підходять «під усе».

Червона помада

Начебто б усі вже в курсі, що кожна дівчина має мати «свою» червону помаду. Але проблема в тому, що її часто сприймають як атрибут дорослої жінки з іміджем, що склався, — щось між Круеллою де Віль і Дітою Фон Тіз.

Однак саме з червоною помадою можна створити як важкий макіяж для романтичного побачення з відомим фіналом, так і кокетливий, але «денний» образ дівчини pin-up. Головне ― вибрати універсальний відтінок, який підійде і до вечірнього туалету, і до простої білої майки та джинсів.

Яскрава помада

Червона помада та яскрава помада ― це дві великі різниці. Крім тієї, що перетворює просто красиву дівчину на femme fatale, потрібна ще одна ― для тих днів, коли ви не готові звертати на себе нескінченну увагу, а мати цікавіший вигляд все ж таки потрібно. Її можна носити як відокремлено, так і змішуючи з вищезгаданими тілесними або безбарвними помадами ― можна варіювати інтенсивність кольору і тим самим змінювати вигляд загалом.


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали