5 секретів макіяжу, який зробить вас більш щасливою та привабливою

Допоможуть завжди посміхатися своєму відображенню у дзеркалі

Виявляється, процес створення макіяжу може приносити радість і робити ваше життя ще щасливішим. Розповідаємо, що для цього потрібне.

1. Розслабтеся

Сприймайте макіяж як веселий процес. Якщо є настрій нафарбуватися яскравою помадою, жодної секунди не сумнівайтеся! Подумайте, що такого може статися? Зрештою, помаду завжди можна стерти серветкою.

2. Посміхайтеся

Посмішка завжди окреслює яблучка щік, і якщо на них нанести рожеві рум`яна, це чудово освіжає обличчя.

3. Правильно вибирайте тон

Не варто при цьому орієнтуватися на зап`ястя чи кисть руки. Наносьте тон вертикальною лінією на щоку, а якщо не хочете зіпсувати макіяж, то на шию. Ось побачите, це наблизить вас до максимально природного ефекту, адже основна проблема макіяжу — надто явний контраст із відтінком шиї.

4. Не шукайте в собі недоліки

Суть вдалого макіяжу зовсім не в тому, щоб змінитись до невпізнання. Ви повинні виглядати так само, тільки у своєму найкращому вигляді. Не зациклюйтесь на уявних вадах, а шукайте переваги — очі, губи, брови, вилиці, що завгодно! Повірте, в кожній з нас є щось привабливе.

5. Доглядайте шкіру

Насправді весь макіяж заснований на сяйнистій, здоровій шкірі. Тому левову частку часу приділяйте очищенню, зволоженню, живленню шкіри — і лише потім безпосередньо макіяжу.

Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали