5 секретів, які дійсно допомагають від посіченого волосся

Якщо стрижка поки що не входить до ваших планів

Кінчики, що січуться, вимагають особливого догляду цілий рік, але в спекотний період їм потрібно приділяти більше уваги. Звичайно, найкращим рішенням стане похід до перукаря. Але що робити, якщо розлучатися із заповітними сантиметрами зовсім не хочеться, а проблему вирішувати все ж таки треба? Ділимося простими, але ефективними лайфхаками.

Живлення

Пам`ятайте: волосся не любить дієт і першим страждає від експериментів з харчуванням. Щоб зберегти його здоровий та доглянутий вигляд, обов`язково включіть у свій раціон м`ясо, рибу, овочі, гречку. Також пасма потребують постійного зволоження (і не тільки зовні), тому намагайтеся пити не менше 1,5 літра води на день.

Вітаміни

Причиною розшарування кінчиків можуть бути внутрішні збої в організмі, зокрема нестача вітамінів. За відростання здорових локонів відповідають вітаміни А та Е, а також групи В, тому намагайтеся регулярно приймати їх.

Сон

Радимо перейти з бавовняних наволочок на шовкові. Сон на гладких тканинах суттєво зменшує тертя локонів у нічний час. А це означає зниження кількості пошкодженого, ослабленого і поламаного волосся.

Термозахист

Не захоплюйтесь гарячим стайлінгом. Праски та фени, особливо без керамічного покриття та регулятора температур, — головні вороги здорового волосся. Вологі пасма в жодному разі не повинні піддаватися термообробці праскою або плойкою, спочатку необхідно їх повністю висушити. При сушінні феном використовуйте незмивний догляд або стайлінговий засіб.

Олії

Мабуть, це один з кращих засобів у боротьбі з кінчиками, що січуться. Олії також добре живлять і відновлюють волосся. Їх можна застосовувати в чистому вигляді (ефірні та базові) або купити готовий продукт в магазині. Якщо ви прихильник всього натурального, вибирайте оливкову, мигдальну або олію жожоба. Серед ефірних — лаванда, жасмин, троянда чи іланг-іланг.


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали