Один продукт, який потрібен усім для відрощування волосся

Корисний засіб зі SPA-ефектом

Багато дівчат мріють відростити довге, блискуче, здорове волосся. Тим часом це завдання навряд чи можливо виконати, якщо у вас є проблеми зі шкірою голови. Щоб оздоровити й шкіру, й волосяні фолікули, вам стане у пригоді стимулювальний рослинний концентрат з ефірними оліями для лікування шкіри голови Complexe 5 від бренду Rene Furterer.

Ультраконцентрований, із розігрівальними ефірними оліями у складі, цей засіб для догляду за волоссям використовується як перший крок ритуалу краси волосся перед миттям голови. Еліксир, наповнений неймовірним ароматом, покращує проникнення активних інгредієнтів: шкіра голови живиться, а волосся зміцнюється від кореня. Також він чудово очищує, активізує мікростимуляцію, покращує надходження поживних речовин та кисню, сприяє росту волосся.

Його період дії стане ідеальною можливістю потренуватися в розслабленні за допомогою відновлювального масажу шкіри голови. Цей концентрат можна використовувати цілий рік або як засіб для зміцнення та краси для більш красивого, міцного та здорового волосся.

У формулі працюють органічні ефірні олії апельсина, лаванди, а також рицинова олія. По суті, це якісний догляд в домашніх умовах, який може замінити похід до салону краси.


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Чому важливо співати українські колискові: доводять MamaRika та...


Читайте також
Популярні матеріали