3 звички, через які ваше волосся швидше стає жирним

Мабуть, ви не звертали на них жодної уваги

Сьогодні, коли проблеми з відключенням світла та води в будинках українців стали дуже частими, питання жирності волосся виявилося для дівчат ще більш актуальним. Враховуючи, що вимити голову якісно, у кілька етапів, не завжди можливо, варто подумати про те, як зробити процес втрати свіжості більш плавним та тривалим.

Beauty-редакторка ELLE.UA Олена Бабіцька зібрала три звички, через які ваше волосся швидше стає жирним. Постарайтеся їх позбутися або хоча б звести до мінімуму, і ви дуже швидко помітите результат у вигляді свіжіших, чистіших локонів.

Шампунь

Перша причина наскільки ж проста, настільки популярна. Зверніть увагу: можливо, ваше волосся стає бруднішим саме після того, як ви не приділяєте достатньо часу тому, щоб змити з нього шампунь. Дійсно, дуже часто у нас обмежений таймінг, і відстежити цей момент не виходить.

Руки

Ще одна поширена помилка полягає в тому, що ви занадто часто торкаєтеся волосся руками протягом дня — наприклад, накручуючи його на палець або просто поправляючи зачіску. Причому більшість із нас робить це несвідомо. Якщо вас турбує жирність волосся, постарайтеся відстежувати цей момент.

Незмивний догляд

Не виключено, що ви наносите незмивний догляд занадто рясно. Таким чином, ви не тільки живите волосся, але й створюєте на його поверхні кремоподібний, жирний шар, який працює як пастка для пилу, бруду та інших забруднень протягом дня. Спробуйте мінімізувати витрату доглядових hair-продуктів і поспостерігайте за результатом.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали