3 помилки у весняному догляді, які можуть нашкодити шкірі

Їх припускається кожна дівчина

Про те, які щоденні помилки у догляді за шкірою навесні можуть зіпсувати навіть бездоганну шкіру, розповідає лікарка-дерматовенерологиня, косметологиня, засновниця клініки естетичної медицини F.Zone Beauty Clinic Наталія Флюндра.

Нехтувати вітамінами

Мабуть, всі чули про те, що взимку резерви вітамінів у нашому організмі значно спустошуються. З початком весни ці втрати відчуваються найбільше. В першу чергу від нестачі вітамінів страждають нігті, волосся та шкіра: з’являється сухість, ламкість, тьмяність.

З вітамінами все ясно: з кожною зміною сезону будь-який лікар порекомендує вам приймати вітамінний комплекс. Я ж рекомендую додати до раціону ще один компонент — амінокислоти. Що це таке? Амінокислоти — це сполуки, з яких складаються всі тканини людського тіла, це важлива складова для функціонування всіх органів та систем. А ще амінокислоти володіють антиоксидантними властивостями, які помітно уповільнюють процеси старіння, зберігаючи шкіру молодою та еластичною. 

Зазвичай даний компонент входить до складу будь-яких вітамінних комплексів, але цього недостатньо. Тому я рекомендую приймати додаткове джерело амінокислот у вигляді самостійних біодобавок.

Плутати суху шкіру зі зневодненою

Суха шкіра — це тип шкіри. Він залежить від гормонального статусу людини й залишається з нею на все життя. Зневоднена шкіра — це та шкіра, в якій мало гіалуронової кислоти. 

Зневодненою може бути як суха, так і жирна шкіра. Цей стан проявляється вираженою зморшкуватістю, землистим кольором обличчя, свербежем та відчуттям стягнутості. Кремом цю проблему вирішити можна тільки на короткий час. 

У цьому випадку я рекомендую комплексний підхід, тобто зволоження шкіри як ззовні, так і зсередини. Головне правило догляду за зневодненою шкірою — пити достатню кількість води та приймати біоактивні речовини у вигляді амінокислот (див. пункт 1).

Нехтувати блокаторами меланогенезу

Про санскрін вже всім давно відомо, тому в цьому матеріалі я навмисно не пишу про нього. Це абсолютний must have для будь-якої пори року. А от чим нехтує майже кожна з вас, це блокаторами меланогенезу. Меланогенез — це відповідь нашої імунної системи на будь-які запалення (наприклад, вплив ультрафіолету) для захисту ДНК від пошкоджень та мутацій. Під час цього процесу наша шкіра починає утворювати нові меланоцити, що на нашому обличчі проявляється у вигляді пігментних плям. 

Логіка проста: менше меланоцитів — менше пігментних плям. Засоби, які блокують появу гіперпігментації, повинні мати у своєму складі один з цих компонентів: гідрохінон, ретинол, вітамін С, транексанову кислоту, коєву кислоту.

Але пам’ятайте, що правильний протокол використання блокаторів меланогенезу може призначити тільки лікар-косметолог. Не займайтеся самолікуванням та бережіть свою природну красу!


Реклама

Популярні матеріали

Яке взуття обирають на зиму модниці: 28 найстильніших варіантів...


Wednesday Brings Health and Convenience Together with Its Greens...


BEVZA представляє різдвяну ялинкову прикрасу «Щедрик»


Читайте також
Популярні матеріали