За дзеркалом чекає подорож: Chanel розширив колекцію SUBLIMAGE

Революційний продукт

«Обличчя — це дзеркало, що відображає події вашого внутрішнього життя. Добре доглядайте за ним», — казала Габріель Шанель. 

Винайшовши свій розкутий стиль, видатна дизайнерка запропонувала жінкам щось революційне — свободу рухатися, жити і бути собою — прості потреби, які так глибоко вкорінилися, що тепер не підлягають обговоренням. Вони завжди йшли поряд з іншою жагою — подорожувати та відкривати світ. Рух був серцем і душею бачення Габріель та основою кожного твору CHANEL. Саме цей принцип призвів до появи SUBLIMAGE — лінії догляду за шкірою, яка сама по собі є результатом подорожі та поєднує надвисоку ефективність із задоволенням.

SUBLIMAGE La Crème

Габріель Шанель і SUBLIMAGE пропонують ще одну позачасову та безмежну подорож — подорож до себе, яка дозволить зазирнути глибше, ніж відображення в дзеркалі, та узгодити рухи тіла зі своїм внутрішнім життям. 

Шанель стверджувала, що може подорожувати світом лише з чотирма парами взуття. Дотримуючись ідеї цієї елегантної простоти, CHANEL розробив для своєї культової лінії догляду за шкірою нові портативні айтеми, що діють майже як талісмани.

Початок подорожі 

SUBLIMAGE La Crème

Ваніль плосколиста — виняткова сировина в парфумерії. Вивчаючи її характеристики, CHANEL виявив надзвичайний вплив на ознаки старіння. У своїй лабораторії на Мадагаскарі команда CHANEL Research вилучила найпотужніші молекули з рослини та відточила їх за допомогою ексклюзивного процесу поліфракціонування ванілі, щоб покращити їхні властивості.

Пронизана авангардним, творчим духом CHANEL, лінія SUBLIMAGE з’явилася на світ у 2006 році. Тепер уже культова, вона продовжує розширюватися, створюючи продукти, які сприяють омолодженню шкіри, а також сяючому кольору обличчя. Завдяки активному інгредієнту Vanilla Planifolia сьогодні SUBLIMAGE La Crème — це винятковий комплексний засіб для догляду, який впливає на зовнішній вигляд усіх параметрів молодості шкіри.

Візіонерство поза дзеркалом 

SUBLIMAGE La Crème

З SUBLIMAGE La Crème CHANEL показав ідею боротьби зі старінням у новому світлі. Підкріплена досконалим досвідом Дому, лінія представляє комплексний підхід до догляду за шкірою: зволоження, вирівнювання кольору та зменшення зморшок. 

Експертні формули мають розкішні текстури, розроблені відповідно до потреб, бажань і способу життя кожної людини та наповнені ніжним, вишуканим ароматом, створеним спеціально для них. SUBLIMAGE La Crème відображає бачення краси, в якому переплітаються ефективність і насолода. Здорова шкіра забезпечує душевний спокій і вселяє відчуття впевненості в собі, а відновлення її сяйва дозволяє кожній людині вивільнити своє внутрішнє світло.

Подолання кордонів

SUBLIMAGE La Crème

Чорний і білий кольори ванілі, поєднуються з третім культовим кольором CHANEL — золотом. SUBLIMAGE La Crème представляє його у своїх полірованих скляних баночках, накритих чорною кришкою, доповнених тонкою золотистою лопаткою з нержавіючої сталі та титану.

Щоб забезпечити свободу внутрішнього руху, CHANEL розширив колекцію SUBLIMAGE новими двокомпонентними баночками. Розроблені для кожної варіації культового SUBLIMAGE La Crème — Suprême, Universelle та Fine — вони поєднують екологічні стандарти упаковки, а також пропонують користувачам свободу насолоджуватися своєю пристрастю до подорожей.

SUBLIMAGE La Crème

Елегантні доповнення, що підлягають вторинній переробці, можна помістити в скляні баночки крема, коли ви вдома, і діставати їх будь-де, коли виникне потреба. Легкі та практичні, ці знімні косметичні коштовності, виготовлені з анодованого золотом алюмінію. Їх легко транспортувати та можна помістити в сумку, щоб подорожувати без ризику.

Передова наука 

SUBLIMAGE La Crème

SUBLIMAGE La Crème впливає на всі параметри молодості, визначені дослідженнями CHANEL: зволоження, комфорт, зморшки, структура, однорідність та сяйво.

Відразу після нанесення обличчя виглядає більш зволоженим і сяючим, адже крем захищає від втрати вологи. День за днем ​​шкіра відновлюється, стає більш підтягнутою: колір та текстура виглядають більш рівномірними, а зморшки — менш помітними.


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали