Який макіяж подобається чоловікам

Несподівана відповідь учених

Вічна загадка: який макіяж потрібно зробити, щоб сподобатися чоловікові? Хтось каже, що хлопці божеволіють від хижих червоних губ, хтось — що вони обожнюють смокі айс, бо тоді очі виглядають максимально спокусливо. Однак згідно зі статистикою помиляються і ті й інші. Численні соціологічні опитування підтверджують: чи не найвідразливіша жіноча звичка полягає у нанесенні великої кількості продуктів макіяжу на шкіру.

Сексуальну революцію сьогодні створюють не фатальні образи з великою кількістю яскравих відтінків, а чиста шкіра, свіже обличчя та nude makeup. Про це всьому світу розповіли вчені з Університету Бангору в Північному Уельсі. У ході цікавого експерименту вони довели, що сучасним чоловікам імпонує природна, «вмита» краса.

Щоб це дізнатися, вчені попросили 44 жінок віком від 18 до 35 років зробити такий макіяж, начебто вони планують піти на вечірку та познайомитися там із чоловіком. Кожну учасницю фотографували двічі: до та після нанесення макіяжу.

Після цього чоловікам демонстрували по черзі обидва знімки, пропонуючи вибрати той, на якому жінка їм подобається сильніше.

У результаті 69% чоловіків зупинили свій вибір на фотографіях дівчат у максимально природному вигляді. Крім того, більшість із них назвали образ nude «доглянутішим» і навіть «збудливим». На запитання про причину свого вибору вони відповіли, що яскравий макіяж позбавляє жінок індивідуальності.


Реклама

Популярні матеріали

Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали