Головні beauty-тренди осені 2022 року

Недбалі укладки на кожен день, стрілки-рибки, макіяж із ефектом оголеної шкіри та багато іншого

Beauty-редакторка ELLE.UA Олена Бабіцька зібрала ключові beauty-тренди осені 2022 року. Багато з них цілком носибельні для звичайного життя, деякі варто спробувати в тих випадках, якщо ви плануєте побувати на червоній доріжці. Так чи інакше, варто помилуватися максимально естетськими образами з подіумів від іменитих візажистів та топових beauty-брендів.

Велика кількість шпильок у волоссі

Декілька невеликих і зручних фіксувальних шпильок в ідеалі завжди мають бути під рукою. Сьогодні це не лише зручно, а й ультрамодно. Робимо укладку як у моделей Lanvin, щоб візуально стати молодшою мінімум на п’ять років.

 • Gauchere
  Gauchere
 • Lanvin
  Lanvin

Акцент на брови

Це зовсім не означає, що в моду повернулися страхітливі, чітко окреслені вугільні брови. Наприклад, цієї осені Elie Saab учить нас підкреслювати брови не за допомогою більш насиченого кольору, а завдяки елегантному висвітленню нижньої частини дуги — для цього вам знадобиться сніжний хайлайтер або білий кайал, який необхідно добре розтушувати.

 • Elie Saab
  Elie Saab
 • Lanvin
  Lanvin

Стрілки-рибки

Новий прийом від креативного директора з макіяжу Dior Пітера Філіпса — стрілки-рибки, які роблять очі виразнішими. Це той випадок, коли від вашого погляду дійсно неможливо буде відірватися.

Christian Dior

Makeup з ефектом оголеної шкіри

Свіжа, відпочила шкіра, як у моделей на останньому показі Zimmermann, — результат віртуозного володіння пензлями для макіяжу і знання декількох тонкощів. За допомогою карамельного олівця для губ, зволожувального праймера, флюїдної тональної основи і хайлайтера з найбільш дрібнодисперсним сяйвом, яке тільки можна уявити, вдасться створити дивовижний makeup з ефектом оголеної шкіри.

Zimmermann

Недбалі укладки

Моделі на показі Yohji Yamamoto продемонстрували один із ключових hair-трендів 2022 року — недбалі укладки. Насправді вони більше схожі на волосся, яке не встигло висохнути після душу. Це робить образ одночасно легковажним та стильним.

Yohji Yamamoto

Вії як у Твіггі

Тренд «склеєних» вій набирає обертів. Тільки подивіться, який ефектний погляд створили за допомогою цього прийому моделі з показу Givenchy! Якщо ще вчора, випадково профарбувавши їх до стану павучих лапок, ми йшли вмиватися і робили макіяж заново, то сьогодні заради бажаного результату вибираємо туш із властивостями екстраоб’єму.

Givenchy

Різні плетіння

Коси всіх видів, плетіння всіх форм і варіацій знову повернулися до топтрендів на світових подіумах. Причому в моді як прості коси, так і складні зачіски, в яких вони лише виконують роль деталей загальної композиції.

 • Saint Sernin
  Saint Sernin
 • Leonard
  Leonard
 • Issey Miyake
  Issey Miyake
 • Issey Miyake
  Issey Miyake

Життя в рожевому кольорі

Для створення образу на червону доріжку візажисти Guillarme застосували тренд з акцентом на очі та макіяжем, виконаним у всіх відтінках рожевого. Факт: цей makeup look зробить вас королевою будь-якого заходу.

Guillarme


Реклама

Популярные материалы

Оголошено рейтинг найпопулярніших знаменитостей 2022 року


Теплі костюми на кожен день — must have цієї зими


5 багатошарових образів, які допоможуть пережити всі примхи...


Читайте також
Популярні матеріали