В parfum büro відкриється арт-проект "Таємницi Венецiї"

25 лютого вiдбудется відкриття бренду високої парфумерії «The Merchant of Venice» для української аудиторії.

Арт-проект, що відкриється у Галереї parfum büro, відтворює чарівну Венецію – міста, сповненого таємниць і величі, прекрасного й піднесеного. Через миттєве враження, яскраве, інтимне, дуже особисте відчується вічність, якою дихає місто.

Вишуканий бренд The Merchant of Venice створив лінію ароматів, заснованих на історії Венеції. Головна увага приділена впливу міста на парфумерні традиції світу. Витончені східні нотки, поєднані з натхненням від венеціанського мистецтва, стали музами для авторів бренду. Кожен аромат – це чарівність і таємниця Венеції, кожен флакон – це витвір мистецтва.

В 2014 Парфумерний Дім відкрив флагманський бутік у серці рідного міста, поруч з відомим оперним театром La Fenice.

«Венеція – витончене, атмосферне місто, – пояснює Дмитро Слесарєв, засновник проекту parfum büro. - Я давно закоханий у нього та його виняткових жителів, моїх давніх друзів – криейторів бренду The Merchant of Venice. Мене вражає трепет, з яким вони відносяться до свого міста, як це відображається у всьому, що вони створюють. Аромати Парфумерного дому є висловленням абсолютної любові його творців до рідного краю. Познайомившись с брендом, мені схотілось донести цю атмосферність та самобутність до української аудиторії.

Чому ми представляємо парфумерний бренд через арт-складову? Тому що вбачаємо єдність мистецтва та шедеврів високої парфумерії. На нашу думку, аромати haute parfumerie і є мистецтво! Щоб наша аудиторія відчула цю єдину тональність ми створили Галерею parfum büro, яку використовуємо як платформу для експериментів та естетичних колабораційних проектів» .

Проект несе культуру високої парфумерії, є освітнім та розвиваючим haute parfumerie серед української аудиторії. parfum büro - це інтерактивна платформа, яка поєднує творців концептуальних парфумерних брендів, професіоналів ринку нішової парфумерії, представників трендових профільних мас-медіа та любителів рідкісних ексклюзивних ароматів.

В рамках проекту три художника діляться своїми враженнями, поєднуючи тонку тілесність Венеції та велич людського тіла. Кожен – своїми засобами, згадуючи свою історію:

- колажі Ярослава Присяжнюка насичені спогадами про Венецію, її сліду в естетичній культурі сучасної людини;

- фотографії Олександра Бланка містять первинну оголеність, яка доповнена вбранням, що перетворює її у нову форму. Тіло сприймається не як тваринне, а прекрасне, гармонійне, еротичне;

- скульптури жіночих ніжок та рук від Марії Куліковської створені з мила. Матеріал начебто відсилає нас до інтимного процесу омивання, очищення… Людина постає оновленою, через аромат натякаючи іншим на свою особисту історію.

Арт-проект «ТАЄМНИЦІ ВЕНЕЦІЇ» відкритий для вільного доступу всіх бажаючих з 26 лютого до 11 квітня, з 11:00 до 20:00 у Галереї parfum büro, вул. Кожемяцкая, 18

Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали